Sayfa 59/118 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon
Arama sonucu : 937 madde; 465 - 472 arası.

Konu: EGCYH Egeli & Co Yatırım Holding

1. haaaa haaaaa

şıkur haber geldi

yeni senaryolar hazır egelide

Yönetim Kurulumuz, Fintur Holdings B.V'nin dolaylı olarak %100'üne sahip olduğu Moldova ve Gürcistan'da faaliyet gösteren I.M. Moldcell S.A. ve Geocell LLC şirketlerinin %100 hisselerinin satın alınmasına ilişkin olarak bağlayıcı olmayan hisse alım teklifi verilmesine karar vermiştir. Teklif mektubumuz 04/08/2017 tarihinde iletilmiştir.
    Kamunun bilgisine sunarız.
    Saygılarımızla,

yeni girecek arkadaşlar tabi kısa bir süre giremiye bilirsiniz ama 10000 kere düşünün

aç gözlüdür bunlar haaaaaa

2. Eeee nasıl yansır bu şimdi.nihayetinde satın alma.para çıkacak borç yapılacak

3.  Alıntı Originally Posted by ceneee Yazıyı Oku
    Eeee nasıl yansır bu şimdi.nihayetinde satın alma.para çıkacak borç yapılacak
    para kalmadıki sermaye bitti denecek kadar az bunlar şimdi alt zemini hazırlıyor neden çünkü tek faliyeti şuan eglyo elindeki egc enerji birde bunu satarsa zannetmiyorum ama sonunda birleşeceklerdir.
    sermaye artırımı olabilir herşey olur bu özellikle ağustos ayı haber açısından
    yoğun geçecek gibi

hayırlısı inşallah adamların gözüne inen hırs perdesi inmiştir !!!!

düzgün işler yaparlar

az daha sabır inşallah

4. Bu firmalar gürcistan telefon firmaları iyi iş ve sektör bizimkilerin boyunu aşmazmı

5. Hisseden çıkartırlar parayı bedelli falan sonrasında birde keçi koyun inek ne varsa satar olur biter

6.  Alıntı Originally Posted by ceneee Yazıyı Oku
    Bu firmalar gürcistan telefon firmaları iyi iş ve sektör bizimkilerin boyunu aşmazmı
    tarımsal yapı malzemeleri ne olursa olsun bunun gibi kaçtane niyet mektubu gördük

gerçekleşir gerçekleşmez fakat kısa vade için pozitif

7. Gürcistanın telefon işleri bizden sorulur niyet mektubu verecekler sonrasında olmadı yapamadık vermediler paramız yetmedi diyene kadar olumlu gibi.veya asparagas hisseye hareket getirip kaçar

8. Ya sizleri yanılmayayım telefon şirketi olduğunu ben söyledim tam emin değilim almak istedikleri firmanın faaliyet alanı ile ilgili.özür

Sayfa 59/118 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •