Sayfa 6/118 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 937 madde; 41 - 48 arası.

Konu: EGCYH Egeli & Co Yatırım Holding

1.  Alıntı Originally Posted by ceneee Yazıyı Oku
    bu bilanço ek süre alınmadan gönderilen bilanço sanırım .çünki ek süre verilseydi ekleyecek oldukları bir belge ile bilanço daha iyi olacak deniliyordu....firmayı arayıp sorduğumuzda sorun yok faaliyet devam ediyor relax deniliyordu şimdi ne diyorlar acaba firmayı aramak lazım.
    ek süreyi diğer firması yollamadığı içindi ya aynı anda yada eglyo yayınladıkdan sonra yollayacaktı diye açıklamışlardı ek süreyi egcyh kendi için istemedi açıklaması öyleydi eglyo yayınlamadığından yayınlıyamıyoruz diyeydi

2.  Alıntı Originally Posted by ceneee Yazıyı Oku
    gelen bu habere bakarmısınız gece 02 de gelmiş .... manidar ???
    Hangi saat yolladıklarının ne önemi var Önemlimi yanı gece 3/5 dabah 08 sorunmudur bu

Bir zamanlar batık, son zamanlar toparlamaya çalışan memsa'ya bile ek süre vermişler.

Açıklamalar

13.03.2017 tarihi itibariyle*hazırlanması ve kamuya duyurulmuş olması gereken 31.12.2016 tarihli mali*tablolarımız, şirketimizin 2015 yılı olağan genel kurulunun henüz toplanamamış*ve dolayısıyla bağımsız denetim şirketi seçiminin onaylanmamış olması nedeniyle*bağımsız denetimden geçirilememiş olduğundan, şirketimiz tarafından Sermaye*Piyasası Kurulu'na yapılan başvuru ile ek süre talep edilmiş ve mali*tablolarımızın açıklanması için tarafımıza 10.05.2017 tarihine kadar ek süre*verilmiştir.
    **
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

4.  Alıntı Originally Posted by ases Yazıyı Oku
    Arkadaslar cep tlf nundan takip etmeye calisiyorum durum nedir anlayamadim battik mi yoksa mesgulum anladigin kadari ile anlatabilirsen seviniriz
    1- ek sure egc enerji bağlı ortak ve borsada işlem görmüyor sermayesi 16.000.000 tl defter degeri tam belli degil bu eglyo bilancoda uzun vadeli yatirim olarak duruyor bu olay bir sonraki bilancoda duZelir artik bence
    2- egcyh gecmis yillar zarari suan eglyo öz sarmeyesi karsiliyor yani bu bilanco olmasa bile 2017 3 aylikla bile birlesme islemi baslaya bilir.
    3- simdi gelelim egcyh nasil sermaye kaybi oldu eglyo %92 egcyh elinde hisse fiyati dustukce sermaye kaybi olistu sermayenin bir kaybi egcyo kaydi .

Simdi ne olacak demi sermaye lazim demi bu surecte ne olur bilmek zor hersey gozu doymayan ve 2014 sonunda senaryo yazan kisiye sormak lazim onun adini yazmak bile istemiyorum sadece şişko desem herkes bilir herhalde.

Unutmayin arkadasşlar savaşda insan korkarak başarı yakalayamaz öleceksede onurumuzla gideriz....

Ben inandim olur olmaz bilmem gerisi Allah bilir.

Herkese sabir Allah iyi insanlarla karsilastirsin hepimizi bunlar kokusmus artik beceriksiz

5. Ek süre en az 3 gün önceden talep edilirse verilirmiş bizimkiler son gün bu talepte bulunmuşlar ve bu da spk nin ilk defa basina geldigi icin izin vermemiş....ve ek süre verilseydi daha iyi bir bilanço gelecekti.biz 2017/3 aylikta gelecek pozitif bir bilançoya da raziyiz.

6. Sayın ceneee bu eksüreyi niye bu kadar dinlendirdiniz garip egcyh nin derdi ek süremidir 01 mart'dan 08 marta 7 gün gecikmişler ek süreyse ek süre 7 gün alınmış 7 gün sonunda yayınlanmış işte ek süreyse ek süre açıklamanın içeriği ne
    Ya sermayeyi tamamlıyacak ya 3/1 ile devam edilecek ya tasviye edecek süresi 1 yıla yayılacak ya iflas istenilecek ya da birleşme yolu yada satılacak egcyh nin derdi bu ek süre dert değil verilmiş verilmemiş zaten 7 gün sonra yazmışlar al sana ek süre

Alıntı Originally Posted by ceneee Yazıyı Oku
    Ek süre en az 3 gün önceden talep edilirse verilirmiş bizimkiler son gün bu talepte bulunmuşlar ve bu da spk nin ilk defa basina geldigi icin izin vermemiş....ve ek süre verilseydi daha iyi bir bilanço gelecekti.biz 2017/3 aylikta gelecek pozitif bir bilançoya da raziyiz.
    Son düzenleme : hüseyin; 08-03-2017 saat: 17:00.

7. Firmayı arayıp sorduğumda ek süre istedik ondan hisse 3 gun kapali kaldi ek sure verirlerse ekleyecegimiz kalemle daha iyi bilanco gelecek dediler.yoksa tabiki ek sure degil derdi.ben sadece neden hisse kapali diye arastirdim ve önüme bu çıktı.

8. Eger sermaye isinide cozum bulamazlarsa bu sefer kapiya kilidi vururlar

Sayfa 6/118 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •