Sayfa 61/118 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon
Arama sonucu : 937 madde; 481 - 488 arası.

Konu: EGCYH Egeli & Co Yatırım Holding

1. Bu işte bir iş var. Ama ben hiç bir şey anlamadım.
    Bu tamcık,8 sene önce şirketin değerini 200 milyonlara taşıyacağız 2017 lere kadar diyordu.
    Şu anda piyasa değeri 10.milyon.
    Termal ruhsatı ihalelerinde 3,4 tane ruhsat almıştı...onlar ne oldu...
    Hayvancılık yapacaktı, enerji devi olacaktı...
    Külliyen yalan oldu...
    Tek yaptığı ecbyo gibi hisselerde borsa oynamak oldu. Ne kazandı ne kaybetti onu da bilmiyoruz.
    Bedelli ve tahsisli den gelen paraları ya kaptırdı ya da hala borsa oynamaya devam ediyor... Bu paraların akıbetini spk sorup araştırmayacaksa istifa etsinler....

2. Yeni yazımız bitmek uzere sizlerde ekleme yapin en son gerekli yaziyi ben yazacagim

1- eylul 2015 ismi bilinmeyen ABD li bir firma tarafindan egcyh sirkete verinlen faliyet raporuna odul sonrasinda yasanan yuklu hisse satisin arastirilmasi

2- 2016 subat ayinda odenmeyen bononun kullandirildigi tuzel veya ticari kisilerin arastirilmasi bu problem yaritilarak hisse uzerinde bilincli sekilde baski yaratildigi suphesi

3- sirketin son 5 yil isinde yenel yonetim giderlerin yuksek olmasi grub sirketlerine yuksek ucretler oderek haksiz kazanc saglama suphesi

4- 2016 temmuz ayinda seker bank tarafindan haciz karari verildikten onceki 15 gun icersinde hisselerde yukselis yasanmasi haksiz kazanc saglanmasi suphesi

5- egcyh firmasinin hukiki sureclerde kap da aciklama yapmasi fakat seker
    Grubunun geç aciklama yaparak baskinyaratma suphesi

....

Sizlerde ekleyin akliniza gelenleri paylasalim

Herkese selamlar kimse kendini ustun gormesin nefesimiz enselerinde
    Artik herkes son noktada ....

( yerel
    Bir kac gazete ile gorusmelerim
    Devam ediyor bir sirketin ici nasil bosaltilir nasil
    Kazanc saglanir hepsini yazamak istiyorum umarim yakin zamanda goreceksiniz )

Burda amac diger yatirimcilarin bu tur hisseleri daha fazla arastirmalrini saglamak .

Herkese iyi hafta sonlari

Sevgiler....

3. Yalan rüzgarı

Kotkusuz ve pervasizca demi

https://youtu.be/vO9rUydXruQ

4. Genel kurul yapıldı tan ın eski dallamaları mahkeme!!!! Ce nane Yok deyince gelip köşebaşlaerına kuruldu eski tas Yen'i hamam şimdi geriye yaslanıp Yok yönetim gideri Yok hisse satışı diye diye kalan parayıda (kalmış demekki bi miktar)cebelleş ederler
    Çay parasını ödemeyen adam utanmadan Yok Gürcistan gsm hissesi alacak bizde yedik katar olmadı Çin dar geldi İngiliz puştluk yaptı sonunda rabbim Gürcistan dedi diye soluğu orda aldı
    Sürüne sürüne geber ne diyeyim boğazında dizilsin

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Almak istedikleri firmayı ve bağlantılarını bilelim ......Fintur % 58.55'i teliasonera'ya, %41.45'i ise turkcell'e ait sirket.

moldcell, azercell, kcell ve geocell, fintur holdings bv istirakleridir. ....... biz gülüyoz ama birde alıyorlarmış seyreyle cümbüşü

6. Anladığım kadarıyla türkcell rakibimiz aynı firmayı istiyoruz......Turkcell’in yüzünü güldüren Fintur haberi geldi
    İletişim operatörü Turkcell, yurtdışı operasyonlarını büyütmek için önemli bir şansı eline geçirdi.
    SONRA OKU
    Turkcell’in yüzünü güldüren Fintur haberi geldi
    21 Ekim 2016 - 12:51:22Hürriyet Haber
    Kazakistan, Azerbaycan, Moldova ve Gürcistan’da faaliyet gösteren Fintur’un yüzde 41.45 payla azınlık hissesine sahip olan Turkcell, geriye kalan yüzde 58.55 çoğunluk paya sahip olan Telia Sonera’nın Avrasya pazarından çıkacağını açıklamasınında ardından harekete geçmişti.

Turkcell bunun üzerine geçtiğimiz yıl şirketin tamamının satın alınmasıyla ilgili stratejik ve finansal danışman atama kararı almıştı.

2017’DE GERÇEKLEŞECEK

7. Tan o kadar yüksekten uçtu ki kimseye inandirici gelmedi

8. Yiğit kardeş senin elif hanımla aran iyi sorabilirsen fintur u hangi 💰 alacakmış

Sayfa 61/118 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •