Sayfa 67/118 İlkİlk ... 1757656667686977117 ... SonSon
Arama sonucu : 937 madde; 529 - 536 arası.

Konu: EGCYH Egeli & Co Yatırım Holding

1. Elif hanım ayrılmış yeni yatırım danışmanı tan egeli yi arayıp soran var mı

2. Ayak oyunları tam gaz.Eğer bir trentden söz edeceksek aylık kapanışı minimum 0.33 olmalı.Burdan %50 yapması lazım yani.Şimdi böyle bir ihtimale rağmen neden gelip bu hisseyi kimse almıyor değil mi?Yakın izleme pazarı birazcıkta bu nedenle var.Şirket sahipleri gerekli şartları oluşturarak hisse senetlerini bu pazara düşürüyor .Bu pazardaki hisseleri kimse almaya yanaşmıyor ki en büyük haklarıdır ayrıca.

E tabi böyle olunca yakın izleme pazarında atıyorum 5 yıl tutarak gıdım gıdım senedi topluyor şirket sahipleri .Sonra abra kadapra ahanda şirket düzlüğe çıkmış bilançolar patlamış,satın almalar niyet mektupları,yabancı ortaklar havada uçuşuyor.Nerde o batık hisse bir abra kadabra ve herşey ters düz.

Egcyh tahtası egeli hisseleri içinde şirket sahibinin en güzel toplamış olduğu hisse olmalı.Çünkü yakın izleme pazarına girmeden öncede ya stabil durdu yada hep düştü.Altın vuruşun katmerlisi EGCYH de olmalı.

Ondan sonra bi bakmışsın egcyh uzaya astronot göndermiş yok efendim yeni galaksi bulmuş.Yardır yardır anlat hikayeleri.

Pek tabi sorumlusu bu düzeni bu şekilde kuran sorumlu yöneticilerindir.O nedenle arada bu tip tahtalarda dilekçe hazırlayıp bir üst makama vermek pek bir işe yaramaz ki yaramadı da zaten.Atı alan üsküdarı geçti.

Şimdi bu hisse 5 e katlasa e 1 tl.Memnunmuyuz değiliz tabi.Zaten şurda sayılı yatırımcı var onların en iyi maliyeti 1 tl seviyesinde.E hani bunun döviz bazlı kaybı.Enflasyonu ömründen ömür gitmişliği.Her türlü zarardayız.Yani olurda abra kadabra yaparda hisseyi 1 tl ye getirirsen yinede hakkım haram olsun Tamcık.

3. Dealer 35 dostum güzel özetledim küçük ekleme
    Bence senedi dibine kadar milletin eline yapıştırdı yüksekten
    Sanırım herkes hemfikir maliyet ler min 1 tl aşağı Yok kadar az şimdi bırakıp kaçabilirdi lakin spk ve malum kodese girmek te olabilir çünkü yığınla üçkağt ve mahkeme işleri var vede muhataplar da mafya
    Şimdilerde top çeviriyor gene senet saçıyor yükselip tepe takla geri düşmesi bunu gösteriyor
    Dolayısıyla bizi anca kayyum kurtarır yada tan cık iyi sopa yemeli ya devlet ten veya canı yanan bizlerden
    Geçmişte bunun bu Antin kuntin den sopa yemişliği var onun için şerbetli hala Google da bunun naneleri duruyor araştırılabilir
    Allah kurtarsın deyip bekliyecez lakin hala arada bir çıkıp güzelleme yapanlar hatta senet için çok ciddi işler yapıyormuş da yorum yapıp al sat diyenlere şaşıyorum batak şirket 1 masa 2 sandalye ve adi üçkağıtçı patron
    Neyine güvenilip te yorum yapılıyor ve Nediye güzelleme yapılır anlamıyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Düzeltme
    Dealer 35 güzel özetlemişsin diye belirtmiştim yanlış çıkmış

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. dealer35 i okuyunca, bu hisseyi alasım geldi! Zannedersin yükselme ihtimali olan bir hisse! Hisse deyip de gerçekten borsada olmayı hak eden kağıtlara hakaret etmek de istemem. Borsada olmaları bile ayrı bir garabet.

Kimse de bu yorumlara bakıp, bunları bir şeyden sanmamalı. Grafiğine bakın, sadece düşmüş. Bin adım geri gelmişken, senede bir defa iki adım ilerlemesine kimse yükselme demiyordur herhalde. Onu da zaten daha fazla inerek, her sene ayrı bir taban buluyor kendine.

Para kolay kazanılmıyor, borsada sizin paranızdan para kazanmak için bulunan kağıtlar var. Bunları az çok tanımaya çalışın ve uzak durun.

YTD

6. Benim yukarıda yazdıklarımı okuyupta nasıl bu hisseyi alın algısı oluşturduğumu anlayamadım doğrusu.

Biz bir kalpazandan ve onun stratejisinden ve buna destek veren ilgili kurumlardan şikayet ediyoruz yoksa gelin bu hisseyi alın demek aklımın ucundan bile geçmez.

Biz yandık siz yanmayın demenin bir çeşididir bu.Ben bu hisseyi ilk 1 tl civarı almış ve sonrasında 0.90 seviyesinden satıp müstakil bir ev almıştım bulunduğum bölgede.Şimdi o müstakil eve mütahit 4 daire veriyor.Hisse elimde kalmış olsa şu anki değeri baz alındığında herhalde yarım daire falan ancak alabilirdim.

Şimdi bu gerçekler ışığında nasıl bir ketenpeleye geldiğimi sizin takdirinize bırakıyorum.

Alın almayın demek bana düşmez bilsem zaten bu hisseyi ikinci kez almış olmazdım.Ama piyasamızda algıların nasıl oluştuğuna, ilerde olabilecek olan durumların nasıl gelişebileceğine dair öngörümde yukarda yer almaktadır.

Borsada bu tip hisselerde kazanmanın bence tek yolu bunun gibi iki masa bir sandalye bir şerketi bizzat kendinizin borsaya kota ettirebilmesidir kanımca.Ama herkezin ahlak anlayışına uymaz.Yiyeceği küfürlerde cabası olur.Bir anlamda da vatan hainliğidir bu ayrıca.İçimi döktüm rahatladım Tamcık.

7. Egeli'lerin halen borsada işlem görüyor olup, sahiplerinin büyük cezalar -uzun süreler hapis dahil- almaması dahi, bizim borsamızın gerçekte bir yatırım aracı olmadığının tek başına delilidir.

Sayfa 67/118 İlkİlk ... 1757656667686977117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •