Sayfa 7/118 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 937 madde; 49 - 56 arası.

Konu: EGCYH Egeli & Co Yatırım Holding

1. Yasadan anladığım acilen toplanıp ne yapacaklarını açıklamaları gerektiği ne olacağı toplantıda belli olacak
    1 3/1 sermaye ile yola devam
    2 sermaye tamamlama
    3 tasviye
    4 iflas
    Acil toplanmaları lazımmış bunuda kendişeri kap ta açıklamışlar
     Alıntı Originally Posted by ases Yazıyı Oku
    Eger sermaye isinide cozum bulamazlarsa bu sefer kapiya kilidi vururlar

2.  Alıntı Originally Posted by hüseyin Yazıyı Oku
    Yasadan anladığım acilen toplanıp ne yapacaklarını açıklamaları gerektiği ne olacağı toplantıda belli olacak
    1 3/1 sermaye ile yola devam
    2 sermaye tamamlama
    3 tasviye
    4 iflas
    Acil toplanmaları lazımmış bunuda kendişeri kap ta açıklamışlar
    hüseyin bey ben 2010 bu yana egcyh deyim bu tanın daha bir işi başardığını görmedim (egcyh nin parasıyla egcyo finanse etti şimdi orasıda iyi zarar açıklamış) onun için kapıya kilit vururlar dedim yani hiç ümidim yok

3.  Alıntı Originally Posted by labirent Yazıyı Oku
    internet siteleri bile kapalı.
    İnternet siteleri açık ekran resmini çektim şu an telefon dan yazdığımdan resim ekleme kısmı bilmiyorum çıkmadı bilesiniz kapalı değil açık

4.  Alıntı Originally Posted by ases Yazıyı Oku
    hüseyin bey ben 2010 bu yana egcyh deyim bu tanın daha bir işi başardığını görmedim (egcyh nin parasıyla egcyo finanse etti şimdi orasıda iyi zarar açıklamış) onun için kapıya kilit vururlar dedim yani hiç ümidim yok
    Sayın ases bende sadece üst bantlardayken alıp satmışlığım olan bir kağıt karımı da ettim 0.155 maliyetle riski ve tehlikeyi bilerek 1/2 kağıdımın temettüsüyle alım yaptım 3 şirketi halka açık diğer 2 şirketinide tehlikeye atacak şekilde egcyh de olumsuzluk yaşatma ihtimali olabilirmi kurtarmaya çalışmaya çalışır gibi anelt/anele gibi ve çözümler üçaşağı beş yukarı belli olağanüstü toplantıda yol haritası belirlemeleri gerekecek
    Riski aldık artık🙏🏻☯

5. Hüseyin bey peki sizce eglyo ile birleşme veya egcyh egcyo ve eglyo ile üçü birden birlesir mi ( geçtiğimiz yaz denemişti ama spk kabul etmedi) bu durumda ortak da bulamayacagina göre yada kapıya kilit vurur

6.  Alıntı Originally Posted by ases Yazıyı Oku
    Hüseyin bey peki sizce eglyo ile birleşme veya egcyh egcyo ve eglyo ile üçü birden birlesir mi ( geçtiğimiz yaz denemişti ama spk kabul etmedi) bu durumda ortak da bulamayacagina göre yada kapıya kilit vurur
    Sayın ases
    Kurtarmaya çalışacaktır yada gözükecektir kilit vursa bile dosdoğrufan olmaz diğer 2 şirket ortada Etiket meselesi egcyh riskli 1 kağıt en bilinen bu olsa gerek

7. Üç saattir buradayım bi Allah ın kulunu göremedim ne hale gelmiş

8. Aha bu gün bi izleyici var

Sayfa 7/118 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •