Sayfa 115/118 İlkİlk ... 1565105113114115116117 ... SonSon
Arama sonucu : 937 madde; 913 - 920 arası.

Konu: EGCYH Egeli & Co Yatırım Holding

1. Hissede çok küçük yatırımcı var ve bu yatırımcıların çoğu hisseyi hangi saatte ve nasıl alacağını dahi bilmiyor ve hepsi tavandan hisseyi almak için sıraya giriyor sadece takipteyim ve bu hisse grubunun kazığını bir kez daha yemek istemiyorum.ve bu hissede herhangi bir tafsiyede bulunmak mümkün değil.

2. 2 gündür düşüş trendinde. Yarın konkordato mahkemesi görülecek. Bakalım ne gibi sonuçlar çıkacak.

3. Başvuruda bulunduğu sermaye azaltımı ve eş zamanlı sermaye artırımı nedir arkadaşlar bilenler anlatabilir mi? Misal şu an 0.85 fiyattan 1000 Egcyh hissem yarın bu azaltım/eş zamanlı artırım yapılacak olsa ne olur(hisse adedi/fiyat)? Rüçhan kupon mu çıkaracak yine? Bilen birileri bizi aydınlatırsa sevinirim.

4.  Alıntı Originally Posted by td1905 Yazıyı Oku
    Başvuruda bulunduğu sermaye azaltımı ve eş zamanlı sermaye artırımı nedir arkadaşlar bilenler anlatabilir mi? Misal şu an 0.85 fiyattan 1000 Egcyh hissem yarın bu azaltım/eş zamanlı artırım yapılacak olsa ne olur(hisse adedi/fiyat)? Rüçhan kupon mu çıkaracak yine? Bilen birileri bizi aydınlatırsa sevinirim.
    Şu an böyle bir karar almışlar. Spk'ya başvuracaklar. Spk değerlendirip bir süre sonra kararını açıklayacak. Ondan sonra bölünme takvimi rüçhan vs belli olacak. Nereden baksan 2-3 aylık süreç. Bu süre içinde bölünmeden önce primlenmesi gerekir hissenin normal şartlarda. Tabi al sat tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by td1905 Yazıyı Oku
    Başvuruda bulunduğu sermaye azaltımı ve eş zamanlı sermaye artırımı nedir arkadaşlar bilenler anlatabilir mi? Misal şu an 0.85 fiyattan 1000 Egcyh hissem yarın bu azaltım/eş zamanlı artırım yapılacak olsa ne olur(hisse adedi/fiyat)? Rüçhan kupon mu çıkaracak yine? Bilen birileri bizi aydınlatırsa sevinirim.
    8,9 yıl önce memsa da başıma gelmişti....memsa ve memsa1 diye hisseler ortaya çıkmıştı yanılmıyorsam. Hisseleri etkilenmemesi,olumlu etkilendi diye hatırlıyorum,,,,Normalde değişen bir şey yoktu galiba,atıyorum elindeki hisse sayısı,yarı yarıya azalırken, hisse fiyatı da 2 katı yüksek olmuştu,,,yani görünürde,değişen bir şey yoktu...hatırladığım....yanlış bilgi vermiş ,olmayayım.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6. Tan Egeli nin 5 yılda bir yaptığı nane bu Allah’tan spk reddetti
    Bu şu demek milletten bedelli Altında paraları toplayıp masa sandalye büro sözde tarım hayvancılık yapacak ama nedense 3 koyun olmadı tarımda 1 dönüm bile üretim Yok
    Sonra sı malum zarar da zarar
    Peki niçin bedelli izni verilsin yerinde karar
    Adam gibi şirket olacaksan şeffaf açık işlerini görelim 1 tl dir kar yok ama kağıdı 1 tl den 17000 evet on yedi bin e çıkar 0,11 düşür Sonra paralar cukka dön Yok sermaye azalt ve ayni anda bedelli artışı yap 36 trilyon taze para toplayıp Sonra ohhh 10 yıl oturup cukkala dön bize zarar göster

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by centur Yazıyı Oku
    Tan Egeli nin 5 yılda bir yaptığı nane bu Allah’tan spk reddetti
    Bu şu demek milletten bedelli Altında paraları toplayıp masa sandalye büro sözde tarım hayvancılık yapacak ama nedense 3 koyun olmadı tarımda 1 dönüm bile üretim Yok
    Sonra sı malum zarar da zarar
    Peki niçin bedelli izni verilsin yerinde karar
    Adam gibi şirket olacaksan şeffaf açık işlerini görelim 1 tl dir kar yok ama kağıdı 1 tl den 17000 evet on yedi bin e çıkar 0,11 düşür Sonra paralar cukka dön Yok sermaye azalt ve ayni anda bedelli artışı yap 36 trilyon taze para toplayıp Sonra ohhh 10 yıl oturup cukkala dön bize zarar göster

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    elindeki o kadar lotla bedelliyi zaten kendisi istemiyordu. ezberledik artik hep ayni nane.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,749
    Öz Kaynakları bitmiş yani sıfır
    SAtışlar dersen YOK yani sıfır

Böyle bilanço mu olur neyini analiz edeceğiz . . .
    SAtış karlılığı A/D SIFIR
    Öz Varlık KArlılığı 92.41%

Hayatımda ilk defa böyle bir bilanço görüyorum onu da BIST te gördüm .
    Yazıktır millete böyle şirketler var diye pazarlanmasına izin vermemek lazım .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Sayfa 115/118 İlkİlk ... 1565105113114115116117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •