Sayfa 114/118 İlkİlk ... 1464104112113114115116 ... SonSon
Arama sonucu : 937 madde; 905 - 912 arası.

Konu: EGCYH Egeli & Co Yatırım Holding

1. Çıkışın sebebi bugün kapa düşen mahkeme kararı mı ?

İstanbul 17.Asliye Hukuk Mahkemesinin 2016/307 Esas Sayılı dosyasının bugün yapılan duruşmasında mahkeme;

- Davanın ve birleşen davanın reddine,

- Sair hususların gerekçeli kararda açıklanmasına,

- Kararın taraflara tebliğinden itibaren 2 haftalık yasal süre içerisinde istinaf yolu açık olmak üzere,

karar verilmiştir

aylık takas

Kap :

Borsamız Kotasyon Yönergesinin 23. maddesinin birinci fıkrasının (e) bendi gereğince, 2019 yılı kotta kalma ücretini ödemeyen Egeli & Co Enerji Yatırımları A.Ş.'nin uyarılmasına karar verilmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. yatırım ytığımız şirkete bakarmısınız kotta kalma parası ne kadarki biraz baktım sanırım 10 veya 15 bintl arasında aramızda para toplayıp verelim bari ama eminim bunu bilinçli yapıyor borsada 3 şirketi var bir şekilde şirketleri bastırmadan borsada tutuyor üstelin bilançoda karda yazıyor ama kotta kalma parasını ödemiyor bence bilinçli ödemedi hisseleri 0.10 seviyesinden 0.50 getirdi şimdi tekrar eski seviyelere getirip alttan toplayacak ..... Ya gerçekten iflas etti parası hiç yok veya bir binlik peşinde

egco tarim girisim sirketi dedigim gibi oldu...alim firsati vermez artik..bundan sonra egcyho da pesine takilacaktir..

8. sn. ases, cenee meşgulum, yiğit olan biteni izliyorsunuz değil mi?

Sayfa 114/118 İlkİlk ... 1464104112113114115116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •