Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon
Arama sonucu : 49 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Adım Adım Hedefe Doğru...

“Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

“Sen bilmezsin. O bilmez. Hiç kimse bilmez, bilemez. Hatta ben bile. Bir tek paşa gönlüm bilir.”
    Aşık Veysel Şatıroğlu

Aşık Veysel Şatıroğlu

Aşık Veysel Şatıroğlu

Aşık Veysel Şatıroğlu

Alıntı Originally Posted by Pert Yazıyı Oku

Aşık Veysel Şatıroğlu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by utkuran Yazıyı Oku
    Abdülmecid Efendi Köşkü’ndeki sergiye saldırı

HEDEF GÖSTERİLİYORDU
    Bazı internet siteleri ve Twitter hesapları son günlerde sergide yer alan insan ve hayvan figürlerinin Osmanlı’ya saygısızlık olduğunu belirterek, sergiyi hedef göstermişti.
    T24’ün haberine göre; Olay, grubun ‘Kapı çalana açılır’ başlığı altında Abdülmecid Efendi Köşkü’nde düzenlenen sergiye saat 14.00 sıralarında gelip 1. kattaki sergi alanına saldırmasıyla başladı. Ömer Koç Koleksiyonu’ndan sergilenen eserler arasında Ron Mueck’e ait ‘Hırka Altındaki Adam’ heykelini tahrip etmeye çalışan grup, kendilerini engellemeye çalışan güvenlik görevlisini itekleyerek yere düşürdü. “Burada bunlar sergilenemez”, “Laiklik bu mu?”, “Bu memleket sizin yüzünüzden bu hale geldi” diye bağıran grubun etrafını köşkün güvenliğini sağlayan Tepe Güvenlik elemanları çevirdi.
    Sergiyi gezmeye gelen vatandaşlar ise saldırı karşısında alkışlı protestoda bulundu ve gruba “Görmek istemiyorsanız gelmeyin. Dışarı, dışarı” dedi. 15 dakika süren arbedenin ardından eserin sergilendiği salondaki kapıdan bahçeye çıkarıldılar.
    BİR GÜNDE İKİ SALDIRI
    Güvenlik görevlileri bugün ikinci kez saldırı yapıldığını belirterek, ilk saldırıyı polise şikayet ettiklerini ifade etti ve “Ancak bu tip saldırganlar serbest bırakılıyor. Bir yaptırım uygulanmıyor” açıklamasını yaptı.
    Güvenlik görevlileri, saldırganların, köşk içinde ısınma amaçlı yapılan şömine benzeri yapıyı ‘mimber’ sandıklarını da dile getirdiler.

http://www.sozcu.com.tr/hayatim/kult...?video=x65ozz8
    "Güleriz Ağlanacak Halimize" başlığından...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Dün Cuma namazından önce Kur'an okunurken camiye Erdoğan giriyor.

Bakın neler oluyor...

Adamın şiirini okudu diye hapise atıldığı konu tümüyle gerçek oldu.

Camiler kışlamız
    Müminler asker,
    Minareler süngümüz
    Kubbeler mihfer...

Laik cumhuriyetin ruhuna el fatiha...

http://edepsiz.tv/dun-cuma-namazinda...n-neler-oluyor

Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız