Sayfa 101/814 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 801 - 808 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by goldmen Yazıyı Oku
    Spk başvuru yaptıysa kap ta duyurması gerekir .yatırımcı ilişkilere mail yazılsa cevap veriyorlar mı
    En son Kap haberinde basvuru yapilmasina karar verilmistir ifadesi üzerine "basvurdum" demesi gerekmiyor olabilir mi?

2. Spk verdiği cevap ile şirketin gönderdiği bilgi örtüşmüyor..
    Şirket spk başvuru yatıysa yaptım demesi gerekiyor.açıklama da yetki var sadece..
    Valla bunu en iyi yatırımcı ilişkilerden öğrenilebilir yazılı yada sözlü..

3. Daha once cagri yapan sirketler cagri karari aldiktan sonra spk ya basvurdum şeklinde bir bildirim yaptı mı? Sanirim yapmadilar.

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Spk başvurdum demek zorunda...

Air Guest
    Öyle bir zorunluluk olmadığını biliyorum ama çok kasmaya gerek yok zaten cuma görecez var mı yok mu... spk nın verdiği cevapta sanki başvurulmuş gibi lakin tahtanın hareketleri ve benim hissim bunlar bu haftayi da es geçerler giBime geliyor ya hayırlısı...

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Bu hissede çok mağdur yatırımcı var.inşallah herkes için hayırlısı olur..inşallah Yeni sahipleri dürüst olurda sözlerini tutar şirketi büyütürler...

7.  Alıntı Originally Posted by goldmen Yazıyı Oku
    Bu hissede çok mağdur yatırımcı var.inşallah herkes için hayırlısı olur..inşallah Yeni sahipleri dürüst olurda sözlerini tutar şirketi büyütürler...
    1. mağdur çoktu alayı gitti bir avuç kaldı.

2. Yeni sahipleri kariyerli kişiler olabilir lakin bildiğin komisyoncular ceplerinden para çıkmadan sirkete ya kallavi bir ortak bulacak ya da satış yapmak için çabalayan komisyoncular yoksa avukat olup işi gücü galatasaray olan birisi bu şirketi napacak en iyisi aracılığını yapar kurtulur. Şahsi görüşlerim olup asla yatırım tavsiyesi degildir.

Ayrıca spk çağrı fiyatı 62 kuruş olan yaklasik 25 milyon lot icin 15 milyon hesapta görmek ister belki onu sağlamada zorlaniyorlardir ondan gecikiyordur başvuru belliimi olur kim verecek 15 kağıdı... asla ytd

8. Önceki başvuruda zaten çağrı muafiyetini almalarına rağmen neden çağrı için karar aldılar o zaman...

Sayfa 101/814 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •