Sayfa 107/814 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 849 - 856 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by Mr.Elliot Yazıyı Oku
    Hedefini yazmıyorum. Dudaklarınız uçuklar sonra nöbetçi eczane aramayın akşam akşam
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım etmezmiş

2. teknik de teknik yanıltıcı olmasın ama cuk oturuyor tabii oturtmasını bilen için YTD
    Attached Images Attached Images

3. Arkadaşım gece gece birşey yazdın ama biraz acarmisin lütfen

4. geçen cuma da 17.05 lerde kapa düşürdüler haberi kitledi tavana zira tekniğin desteklediği son gündü. Bu gün aynı saatte asıl haber geldi tık yok. zira tekniğin desteklediği son güne daha var. o kadar basit. YTD
    Attached Images Attached Images

5. Mr elliot a sordum ben ne anlatmak istedin diye bi anda bu saatte ne demek istedin

6.  Alıntı Originally Posted by Msu2641 Yazıyı Oku
    Mr elliot a sordum ben ne anlatmak istedin diye bi anda bu saatte ne demek istedin
    Adamsın Adam Adammm. Özelden yazarım yarın. Ahahahha bu da mı gol değil be bu da mı!!!

7.  Alıntı Originally Posted by Mr.Elliot Yazıyı Oku
    Adamsın Adam Adammm. Özelden yazarım yarın. Ahahahha bu da mı gol değil be bu da mı!!!
    Hem de ne GOL. 90'a taktı resmen.

8. Kafaniza gore takilip mutlu olun. Bana sordugunu sanan kim. Gonderilerimi attiktan sonra yazdigini girdum. Muhatap alip ona mi cevap vercam. Coluk cocukla ugrasiyoz yaa gol mus guldurun kendinize. Cakma teknikle adam avlsmayim die koydum bunlari onu da bilin

Sayfa 107/814 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •