Sayfa 198/814 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Pazartesi kapa düştü 17 temmuza 60 gün ekle

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. sağol airforce kap haberini görmemiştim. anlaşılan eylül sonlarına kadar burdayız.

3. Bekliyoruz

4.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    Pazartesi kapa düştü 17 temmuza 60 gün ekle

Sayın Airforce1 en son Kap haberi 19.06.2017 esas sözleşme tadlili onayı haberi başka haber görünmüyor.

5. Son bultende ig venturese kesilen ceza var altındaki dip nota yazıyor aifforce bahsettiği o

6. Cuma günü bültende çıkan haber pazartesi sabahı saat 7 de kapa düştü şirkete pazartesi tebliğ edildi desek ona 60 gün ekle işte o kadar vakitleri var basvuru için. Zaten gk olmadan başvuru yapamayacağı için 60 günü. Bulur basvurmalari

7. ""Konuya ilişkin Kurulumuz kararının IG Ventures Yönetim ve
    Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. (IGV) tarafından tebellüğünden itibaren,
    en geç on gün içinde ne kadar tutarda sermaye artırımı yapılacağı,
    planlanan sermaye artırımından elde edilecek fonların planlanan
    kullanım yerleri ile Transtürk Holding A.Ş.’nin (Transtürk)
    gelecekteki üç yıllık faaliyet projeksiyonunun kamuya açıklanması
    gerektiği ve en geç altmış gün içerisinde ise Transtürk’ün sermaye
    azaltımı/eşanlı sermaye artırımı veya IGV’ye tahsisli nakit sermaye
    artırımı işlemlerine ilişkin sürecin başlaması amacıyla Kurulumuza
    başvurulması gerektiği hususlarında IGV’nin bilgilendirilmesine karar
    verilmiştir."""
    açıklama yukarıda ki gibi ve aslında orada ""en geç on gün içinde ne kadar tutarda sermaye artırımı yapılacağı,
    planlanan sermaye artırımından elde edilecek fonların planlanan
    kullanım yerleri ile Transtürk Holding A.Ş.’nin (Transtürk)
    gelecekteki üç yıllık faaliyet projeksiyonunun kamuya açıklanması
    gerektiği """ yazıyor ..yani aslındasürecin 10 gün içinde omurgasının açıklaması var gibi..bu da sanırsam yükselişin başlamasına bir bahane olacaktır..başvuru süreci 60 gün içinde olması gerekli diyor.. bence 60 gün beklememize gerek kalmayacak gibi..yalnız kesinlikle YTD !!

8. onu ben de düşündüm de yanlış bi yönlendirme olmasın diye yazmadım paraglider. Zira 10 gün içinde yapılması gereken iş zaten yapılmış ve bu leylaların sermaye tavanını bildirmemeleri ve yarım yamalak akıllarıyla hem atış hem azalış yapmaya çalışmaları yüzünden işleme alınmamıştı. Ki son tepenin nedeni de o uyduruk artırım azaltım başvurusuydu. şimdi bu beceriksizleri dünya alem tanıdığına ve malaklıkları yüzünden cezaları da kesildiğine göre, zaten bilinen ve son günü de belli olan bu başvuru, hele öncesiyle hemen hemen aynı artırım parası olacağı (dua edelim düşmesin) tahmin edilebileceğine göre, nası bir fiyat zıplaması yapabilir ki? Bunlara kim güvenip de alışa geçecek? adamlar ister beceriksizlikten de ister kasıt de 1 senedir sermaye tavanı belirlemeyi, GK toplayıp adam gibi tahsisli başvurusunu halledememiş. yine yönetim kurulunda bi sayfa bişe yazıp altına atacaklar imazaları. ee sonra? gk toplamadan bi halta yaramaz. ilk gk yı zaten tarihlerinde toplayamamışlar. kalacak ikinci gk ya. bunlar 60 günü son dakkaya kadar kullanır. Dua edelim de son dakka da olsa becrsinler. onu bırk 7milyon koyacağım demişti geçenki başvuruda. şimdi 70 milyon koyacağım dese ne yazar. nasılsa laf. yazarlr kağıda atrlar imzayı. bi yolunu bulur başvuramamayı başarırlar. zira o konuda doğuştan yetenekliler. bunlara kinim hiç bitmeyecek. sadece bunlar ceza yedikçe rhatlarım bu satten sonra. enselerinde boza pişircam. 55 di 155 olur bidahakine bi ceza daha inş. YTD

Sayfa 198/814 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •