Sayfa 279/813 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379779 ... SonSon
Arama sonucu : 6504 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. ne 0,.42 imiş be

konyalı bir arkadaş var herhalde

2. 40 gösterdiler 42 'yı beğenmedin ya

3. Şimdi arkadaşlar olmazya bu sermaye artırımı onaylandı biz Rüçhan hakkını nasıl kullanacağız. Hesapta para olması yetermi ekstra talimat vermek gerekir mi. Rüçhan kodlu hisseler otomatik hesaba dusuyor mu onları satmak mantıklı mı bu işi bilen den aydınlatmasıni Rica ediyorum. Şimdiden TSK EDERİM

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. bu sermaye artırımını başaramasınlar basiretsiz esnaf gibi davranmak dan dava açılabilir.
    ayrıca genel kurul madde 16 da tahsisli sermaye artırımı yapılacağı beyanı var yapılan azaltıp artır.yanıltıcı bilgi

yönetimden şuan hisse alımı yapması istiyoruz.yk kararını okudunuzmu bilmiyorum orada piyasa değerinin artırılması planlanmaktadır.daha ne duruyorsunuz ki

sesli düşündüm.

5. Yorum yapan ve hissesi olan 3 5 kişi kaldı onlarida bezdirip sattırmak istiyorlar

6. Başta Acun ve bu güne kadar gözleri bizlerin paralarını almaktan başka amacı olmayan mahlukatlar.Allah tez zamanda cezanızı verir de bizde görürüz inşallah.

7. sakin olup beklemekte fayda var diye düşünüyorum ortaklar adamlar bir yola çıktı bir sürü işlemler yapıyorlar spk başvurmak bile başlı başına bir iş ben satmıyorum hisselerimi kısaca şöyle hesap yaptım yanlışsa düzeltsin arkadaşlar
    şu an 0,42 olarak hesaplanan rakam azaltımdan sonra 1,20 olacak borsa fiyatı

rüçhan dan yani 1 tl den bize elimizdeki kadar hisse satacak e o zaman 1 tl alan arkadaş nominalden aşağıya izin vermeyeceklerini söylüyorlar yine satar.1,20 den satabilen %20 kazanacak bence beklemekte fayda var ve ben öyle yapacağım.

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.hesabımda yanlışım varsa düzeltin ortaklar banada yardımcı olmuş olursunuz eğer böyle bir hesap yanlışsa ben de satar çıkarım.

8. Spk dan onay gelsinde hesap işi kolay. Yok tahsisli yok bedelli haberleriyle dahalen oyun içinde oyun var. Spk bu duruma tamam mı diyecek.?

YTD...

LG-H990 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 279/813 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •