Sayfa 282/814 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Gözaltı pazarinda sadece bir tane bedelliye olumlu verdiği var ama şartlarını bilmiyorum o da brko idi detayına bakmadim hic onun dışında halka bedelliye göz altinda karşı çıkıyor prensip olarak spk.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. benim bu kağıda girmemin tek sebebi genel kurulda madde 16 verilen beyandır.TAHSİSLİ ARTIRIM nedeni ise spk tebliğinde tahsisli artırım 1 tl nin altında yapılamaz der

dediğin gibi kardeş bende anlam veremedim neden bedelliye döndü

3. ben bu konuyu inceletiyorum kafayı fena taktım

4.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    ben bu konuyu inceletiyorum kafayı fena taktım
    Sonucunuda paylasirsaniz seviniriz.

5. tabikii bilgi veririm.ama bedelli ye izin verirsede bizim açımızdan iyi olur

iyi nasıl olur nasıl hareket edeceğiz burada hep birlikte istişare ederiz.

bu hafta değil de önümüzdeki hafta bültende çıkarsak iyi olur.

6.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    tabikii bilgi veririm.ama bedelli ye izin verirsede bizim açımızdan iyi olur

iyi nasıl olur nasıl hareket edeceğiz burada hep birlikte istişare ederiz.

bu hafta değil de önümüzdeki hafta bültende çıkarsak iyi olur.
    Benim anlamadığım ig 7.3 bedelliden koyacak derken ve böyle yönetim kurulu kararı alırken nasıl %100 bedelliye döndü dönmediyse delili nedir baya karışık işler oldu anlam veremedim artik spk nın kararına göre yorum yaparız. Acaba herkes bedelliye katılmayacağı için kullanilmayan ruchanlarda 7.3 milyona kadar bize kalirsa biz mi kullanacaz diyorlar bilemedim

7.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    Benim anlamadığım ig 7.3 bedelliden koyacak derken ve böyle yönetim kurulu kararı alırken nasıl %100 bedelliye döndü dönmediyse delili nedir baya karışık işler oldu anlam veremedim artik spk nın kararına göre yorum yaparız. Acaba herkes bedelliye katılmayacağı için kullanilmayan ruchanlarda 7.3 milyona kadar bize kalirsa biz mi kullanacaz diyorlar bilemedim

Muhtemelen böyle olacak rüçhan haklari kisitlanarak deseydi tahsisli olurdu lakin kisitlamadan deyince önce elinde rüçhan olanlara hak tanınıyor ruchani kullanmayanlar otomatik venturese kalio ventures 7.3 unu öderim diyor alti olursa daha az öder eğer ki 8 milyon rüçhan kalırsa kendilerine 7.3 ünü odeyip 1 tl den yani su anki 35 kurustan 7.3 milyon lotlari olur geriye kalan 700.000 adetide borsa da tekrar satisa konu ederler ben böyle anladım.

8.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku

bak şimdi 0,42 den kabul edip onaylarsa açılış fiyatı yani borsa fiyatı o gün 1,20 olacak yani elimizdeki azaltılmış hisse x1,20 eski şekile göre 0,42xhisse sayısı yani şimdiki durum bu ıg denen arkadaş 1 tl den rüçhanları kapıp 15 süre veriyor sürenin sonunda 7,300 bin tl lik kağıt elinde kalacak açılış fiyatı 1,20 den verse %20 yapar ki ben bu orana bu operasyonu çekmezler diye düşünüyorum.

Sayfa 282/814 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •