Sayfa 284/814 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    Walla ben şuna inaniyorum yeni istirakler alıp şirketin altını doldurmadıkça bir yere gitmez yeni iştirakler alınca işte o zaman kalkar bence asla ytd

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ya biri kalkıp bunları alırsa

2. yabancı yatırımcı misali neyse uyku zamanı saçmalamaya başladım

3. Şimdi ben bilmemekle olduki bedelli çıktı ortaya trnskR kodlu hisseler tureyecek biz bunları satın mı alacağız otomatik elimizdeki hisse kadar hesabta geçici süre yatacak mı biz bunları satabilecegiz tahminim ve mantigim böyle yani rüçhan hakkını yani trnskR yi 8 kuruşa satsak maliyet 34 düşer ama bu nasıl olacak kaç gün suremiz olacak onu bilmiyorum yada diyorum elimdekinin yarısını satayım Rüçhanla yeniden alayım ama sizden fikir ve bilgi bekliyorum. Hisseye gelince bir şekilde birşeyler yapsınlar her türlü kar ederiz bundan kötü olmayız benim korkum cahillikten ruchanlari çöp yapmayalım adamlar ayakta uyutmasinlar buna batmasından daha çok üzülürüm

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by halefselef Yazıyı Oku
    Şimdi ben bilmemekle olduki bedelli çıktı ortaya trnskR kodlu hisseler tureyecek biz bunları satın mı alacağız otomatik elimizdeki hisse kadar hesabta geçici süre yatacak mı biz bunları satabilecegiz tahminim ve mantigim böyle yani rüçhan hakkını yani trnskR yi 8 kuruşa satsak maliyet 34 düşer ama bu nasıl olacak kaç gün suremiz olacak onu bilmiyorum yada diyorum elimdekinin yarısını satayım Rüçhanla yeniden alayım ama sizden fikir ve bilgi bekliyorum. Hisseye gelince bir şekilde birşeyler yapsınlar her türlü kar ederiz bundan kötü olmayız benim korkum cahillikten ruchanlari çöp yapmayalım adamlar ayakta uyutmasinlar buna batmasından daha çok üzülürüm

kardeş şimdi sana açıklayayım
    bedelliye katılmak istiyosan elinde hisse olacak sana hissen kadar rüçhan veeckler trnsk-re gibi
    bedeliye katılmak istemiyosan bedellinin başlayacağı tarihten önce hisselerini satarsın yada rüçhanlarını satarsın
    rüçhanları satman için muhtemelen 15 gün süre olur
    mesela diyelim 0,42 iken sermaye azaltımı yapılsın diyelim%64-65
    elinde 10000 hissen olsun azaltım sonucu 3500-3600 hissen kalıp birim fiyatı 1,19-1,20 olur
    bedelliye katıldığın zaman yani bedelliden önce elinde 3500-3600 hissen olursa bi bu kadar sana rüçhan verecekler
    tabi bu rüçhanın bir referans fiyatı olacak mesela 0,11 diyelim
    o zaman 1,19-120 olan hissenin fiyatı 1,08-1,09 a düşecek
    şayet bedelliye katırısan bu rüçhanlara 1 tl yatıracaksın
    katımazsan 15 günlük muhtemelen süre içerisinde rüçhanlarını satabilirsin ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Ahmet1919 Yazıyı Oku
    kardeş şimdi sana açıklayayım
    bedelliye katılmak istiyosan elinde hisse olacak sana hissen kadar rüçhan veeckler trnsk-re gibi
    bedeliye katılmak istemiyosan bedellinin başlayacağı tarihten önce hisselerini satarsın yada rüçhanlarını satarsın
    rüçhanları satman için muhtemelen 15 gün süre olur
    mesela diyelim 0,42 iken sermaye azaltımı yapılsın diyelim%64-65
    elinde 10000 hissen olsun azaltım sonucu 3500-3600 hissen kalıp birim fiyatı 1,19-1,20 olur
    bedelliye katıldığın zaman yani bedelliden önce elinde 3500-3600 hissen olursa bi bu kadar sana rüçhan verecekler
    tabi bu rüçhanın bir referans fiyatı olacak mesela 0,11 diyelim
    o zaman 1,19-120 olan hissenin fiyatı 1,08-1,09 a düşecek
    şayet bedelliye katırısan bu rüçhanlara 1 tl yatıracaksın
    katımazsan 15 günlük muhtemelen süre içerisinde rüçhanlarını satabilirsin ytd
    Çok teşekkür ederim hocam iyi ölü öğrendiğim

6. spk lütfen bu bedelliyi de iptal et

Air Guest
     Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    spk lütfen bu bedelliyi de iptal et
    Şunu bilin spk ya yapılan bu başvuru esas sözleşmeyi degistirmek için ondan sonra genel kurul yapıp esas sözleşme onaylanip beklenilen başvuru ondan sonra yapılacak yani şimdiki yapılan başvuru azaltim artırım başvurusu değil dikkatli okuyalım !!

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. 0,42 de ortalama yap baskıla başvur aşşağıya sal tahsisli de bedelliye çevir şimdi 0,42 altına sal çocuk parkındaki işler gibi

Sayfa 284/814 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •