Sayfa 285/814 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385785 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. air kafamı karıştırdın açarmısın konuyu

Air Guest
     Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    air kafamı karıştırdın açarmısın konuyu
    Abi ne diyo bak azaltim artırım ve 100 lotluk kurucu senetinin iptalini yaptığımız esas sözleşmenin onayı için spk ya basvuruda bulunulmuştur ne demek bu ilk aşama olan esas sozlesme degisikligi onayı için spk ya başvurduk demek sonra gümrük ve ticaret bakanligindan alınan onayla bu esas sözleşme genel kurul onayına sunulacak oradan da gecince sozlesmeyi değiştik simdi azaltim artırım islemleri için spk ya başvuracak daha önce basimiza gelen olayların tekrarı

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. yani şunu anlıyorum tahsisli tekrar gündeme alınacak

Air Guest
     Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    yani şunu anlıyorum tahsisli tekrar gündeme alınacak
    Abi spk nin ne diyecegini bağlı esas sozlesmeyi böyle onaylarsa tahsisli bekleme ama kabul etmiom bunu git düzelt gel derse olabilir..

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. geçmiş hareketlerine bakarsak dün söylemiştin bir tek brko ya izin vermiş ama bunlar okeyini almıştır diyeceğim diyemiyorum geçen seferkini eline verdi git dersini çalış gel dedi bunuda inşallah 1 tl altında yapamazsın diyip tahsisli için geri gönderir o zaman görürüz

6. uçur spk bizi TAHSİSLİ isterük

7. d grubu hisselerde bedelli artirim yapilamaz sadece tahsisli yapabilir zaten diye biliorum. ytd.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by manyax Yazıyı Oku
    d grubu hisselerde bedelli artirim yapilamaz sadece tahsisli yapabilir zaten diye biliorum. ytd.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sermaye azaltımı ve aynı anda sermaye artırarak izin veriliyor ama spk bunu pek izin vermiyor.

Sayfa 285/814 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •