Sayfa 3/813 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 6504 madde; 17 - 24 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Haklisin arkadaş bende gecen isyan ettim ama küfürle olmazki

2. İyide Volkan kardeş bu adamların yaptıkları yanına kâr mı kalsın bu kadar zamandır bizi oyalayip durdular.turlu türlü yalanlar söyledi ler şimdi doğru söyledikleri ni nereden bilecegiz. Kafayı siyirdik bunların oyunları karşısında. Sen daha öncede rica ettin sustuk. Sonuç ne oldu bir dünya zarar

3. Bu arada yeni sayfa hayırlı olsun

4. pazartesi yukselisi baslatsinlar bizde guzel guzel bahsedelim. gururla bahsedelim sirketten. süphesiz güven kazanmasi sirketi büyütecektir ve saygiyi getirecektir..

You are what you are typing!

5. Abi ben söylediğin arkasindayim beklentim mart ayı tamam isyanda hakliyiz ama kufur olmaz be abi hele ferdi beye edilmesi cok saçma bizi yakan acun ve faruktur biz onlarin madiruyuz

6. Güzel kardeşim bizi bugüne kadar kim oyaladi, macununda marukunda Allah bin türlü belasını versin de bu verdi de az değil o kadar yalanı kim söyledi

7. Abi trnsk numarasi var ariyan herkeze cvp veriyor zaten kalkip haftaya thy yi aliyoruz diyemez cuma aradim teknoyu sordum soyledi 33 milyon zarari sordum soyledi burda kafa patlatacagimiza arayip sorun aciklama yapsin onun işi o

8. Allah hepsinin cezasını versin bunların yüzünden param pul oldu yetmez mis gibi bir de ettiğimiz kötü sözler için de bi dünya günaha girdik, hepsinden ahirette davaciyim iki elim yakalarında, bundan sonra sadece izleyeceğim bakalım ne yapacak kardeş.

Sayfa 3/813 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •