Sayfa 4/814 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 25 - 32 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Alanya
    Gönderi
    2,956
    Blog Entries
    4
    Yeni forum hayırlı olsun ve şans getirsin

2.  Alıntı Originally Posted by BEYAZSAKAL Yazıyı Oku
    Faal olmayan iştiraklerden birisi nere gitti ve tekno tasarım da gözükmüyor burada plastek ney acaba önceden varmıydı hatırlamıyorum neler dönüyor acaba asla ytd
    Son düzenleme : airforce1; 19-02-2017 saat: 12:33.

3. Plastek 2001 yılında arcelike satılmış %1 numunelikmi bırakmışlar )

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. günaydın arkadaşlar.ortaklık yapısına bakınca ve 4 dönemdeki geçici vergi beyannamesindeki diğer giderlerdeki 700.000 rakama bakınca bunlar 09-08-2016 tarihindeki iptal etmiş oldukları Gateks İplik San ve Tic.A.Ş. ve Sheffer Transtürk Tarım San ve Tic.A.Ş satmış gözüküyorlar.eğer böyle birşey varsa ve sizlerin dediği ferdi herşeyi söylüyorsa bunu neden söylemedi veya kapta açıklama yapmadılar.ytd

5. önceden kalan şirketler olan Gitaş Gnl. İç ve Dış Tic.ve Plastik ve Plastek Plastik Şişirme San.ise (Faal olmadıkları için konsolide edilmeyen ve makul değerleri sıfır kabul edilerek tamamına karşılık ayrılan iştirak ve bağlı ortaklıklardır.) yani konsolideye girmiyor.yani arkadaşlar bizlere haber vermeden bilancoyu temizlemişler hayırlısı bakalım.ytd

6. ayrıca %1 ortak olunan şirket gözüküyor tekno gözükmüyor bunlar feshmi ettiler.ben bu konular hakkında bugün spk ve bistte yazı yazacağım.hiç yoktan herşeyi açıklayan ferdiye karşı ayıp olmasın.ytd

7.  Alıntı Originally Posted by UGUR2 Yazıyı Oku
    ayrıca %1 ortak olunan şirket gözüküyor tekno gözükmüyor bunlar feshmi ettiler.ben bu konular hakkında bugün spk ve bistte yazı yazacağım.hiç yoktan herşeyi açıklayan ferdiye karşı ayıp olmasın.ytd
    neden gözükmüyor ortak olunan tenıno tasarım merak ettim açıkçası

Sayfa 4/814 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •