Sayfa 413/814 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. ......................................

2.  Alıntı Originally Posted by seheryıldızı Yazıyı Oku
    kıdemli ünsal bey malı kaptırmamışsınızdır insaAllah.sen sattın yarınneolur aman dikkat et yarın alayım deme verirler haaaaaaaaaa
    Hocam yarın 54-55 verecek alacagım...benı ızle..ızlesen bırak ekmegi pastabıle yersın muzlusundan unutma... ama yeresen tabiki...ses etme bekle muzlu pastayı....))))

3.  Alıntı Originally Posted by seheryıldızı Yazıyı Oku
    gerçibizçömezik
    Hocam çöemezleri yetıstırıyorum ben endıse duyma rahat ol...muzlu pasta yemeye alısırsan bırakamazsın ...çömezlık vs kalmaz izle benı..izle..ama ıyı izle..ön yazılarımı ıyı izle önde ol..hep...)))

4.  Alıntı Originally Posted by unsal Yazıyı Oku
    Hocam çöemezleri yetıstırıyorum ben endıse duyma rahat ol...muzlu pasta yemeye alısırsan bırakamazsın ...çömezlık vs kalmaz izle benı..izle..ama ıyı izle..ön yazılarımı ıyı izle önde ol..hep...)))
    Bu boş boğazı ciddiye almayın arkadaşlar.aylardir akpaz da böyle yazdı. Yağmadan gürleyen bir tıp.. boşu boşuna buna cevap vermeyin.. bu topikte bize airforce gibi şirket hakkında bilgili kişilerin yorumları yeter. Bunun gibi gereksizlerin değil...

5.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Bu boş boğazı ciddiye almayın arkadaşlar.aylardir akpaz da böyle yazdı. Yağmadan gürleyen bir tıp.. boşu boşuna buna cevap vermeyin.. bu topikte bize airforce gibi şirket hakkında bilgili kişilerin yorumları yeter. Bunun gibi gereksizlerin değil...
    Su anda çok konuşulacak bir durum yok zaten patronlar bir yandan şirketin içini doldurmaya çalışırken bir yandan spk onayını bekliyoruz bugün ku haber şirketin içini doldurma çabalarından bazıları nihai anlaşma olana kadar sınırlı pozitif benim gözüm de esas film spk onayından sonra bence asla ytd..

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    Su anda çok konuşulacak bir durum yok zaten patronlar bir yandan şirketin içini doldurmaya çalışırken bir yandan spk onayını bekliyoruz bugün ku haber şirketin içini doldurma çabalarından bazıları nihai anlaşma olana kadar sınırlı pozitif benim gözüm de esas film spk onayından sonra bence asla ytd..

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Üstad spk onayı ne kadar sürede çıkar. 1.5 ayı geçti sanırım başvuru yapılalı..

7. kıdemli kademeliünsal ben muzlu pastayı yedirmem.demekki sizçoookyemişsiniz. benim şiarım benim sattığımdan başkalarıda kazansındır. KAZANSIN...sen çok muzlu pasta yediğinden bura kusuyorsun.nasıl kıdemi demekki muzlı pasta yiyerek almışsınız.

8. tadı damağınızda kalmış.

Sayfa 413/814 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •