Sayfa 57/814 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 449 - 456 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Istedikleri lotlari 062 den toplayacaklarini sanmiyorum o yüzden biraz daha yukarilara taşımalı çağrı fiyati 62 varken niye 57 den satalim uğur kağıt toplamak isteyenler birazdaha comert olmalilar bence

2. 0.62 den çok fazla satan olmaz.
    Çoğunun maliyeti 1 ve üstü.
    Spek efendi şurda üç beş k.y. kaldı bari onların yüzü gülsün.

3.  Alıntı Originally Posted by UGUR2 Yazıyı Oku
    Birincisi salı günü tavan olmaz 0.62 durur. 0.62 en son 0.57 yuzde on karmarji.bu fiyattan sermaye olayı olursa 3 katı. 1.86 yapar.bu fiyattayken yeni ky sermaye artışını dusunmeden atlar.belli bir sure sonra 1 ile 1.20 arasına cekerler bu fiyat arasinda bedelli sermaye artirimi yaparlar ve yeni ky hisseye bağlayarak bir sene o para kendilerine yeter. Ytd
    Ugur bey bu durumda siz 62 den cikiyor musunuz?

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Çıkanı sksnler ölene kadar burdayım

5. Aynen arkadaşım

6. TRNSK Transtürk Hold.

Çağrı fiyatı 62 kuruş diye herkes ordan mı satacak sayın spek.He oldu gözlerim doldu.Çağrı fiyatı birnevi teorik bir fiyattır.Bu fiyatın üzerine psikolojiyi,spekin düşüncelerini,şirketin beklentilerini ekleyeceksin.Asıl fiyatlanacak olan geleceğe açılan yeni bir kapı.Üzgünüm ki elinde mal olmadan bu sürece girmek isteyenler için geç olacak.Bu dakikadan sonra nereye giderse gitsin beni şaşırtmaz.Çağrı fiyatına geldiğinde alıp satacaklar fiyatı belirleyecek ama silkelemede yapacaklar.Hakkımızda hayırlısı.Ytd...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

7. Hayırlı olsun arkadaşlar inşallah tez zamanda herkes zararlarını telafi eder...

8. 62 kuruştan sonrası gerçekten zor olacak. Burayı okuduklarını bildiğimize göre yarından itibaren şahsi stratejimizi ortaya koyan paylaşımlardan uzak durmanın daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. Bilmem katılır mısınız?

Sayfa 57/814 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •