Sayfa 607/814 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 4,849 - 4,856 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Özetle şunu söylüyorum. İyi niyetli olabilir. Bunu da görmek için çok beklemeyecez. benim için iyi olup olmadığını görmek 1-2 ay. olmazsa bize iyi bir ders olur. bu derside iyi bir parayla satın almış olurum. kimseye hisse pazarlamıyorum zaten öyle bir durum yok. iyi bir dersi parayla satın alabilirsiniz ama sağlık zor oluyor. bol bol spor yapın başka şeyler düşünün.

2.  Alıntı Originally Posted by Devran Yazıyı Oku
    Msjım silinmiş, nereye gitti Msjım benim ama özetle şunu demiştim herşey haziran bilançosu ile yani ağustos Eylül gibi belli olur demiştim. Kota geri girersek ocakta anapazar için başvuru olur demiştim. Herşey yolunda giderse İnş. Ve güvenmek zorundayız Mine Hanıma yapacak başka birşeyimiz var mı, en azından cvp veren muhatap olan çalışan birileri var... YTD..
    devran bunlar çalıstikca millet battıyor markada %60 50civarı trans %100 maşallah .. mümkünse çalışmasinlar

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu kadar yazdıktan sonra ümitsizliğe kapılma trademr arkadaşım senin dediğin gibi mayıs haziran bekleriz olmasada dünyanın sonu değil benimde hatırı sayılı hissem var battık deriz olursada yan cebimize koyarız iyi geceler

4. Meteak gibi biri daha gelmiş yakında şenlenir burası hisse pazarlama, dava etme, icra, iflas, patronla görüşme, vatsap, facebook grup kurma bayağı dümenler döner burda
    'Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer''

5. Biraz Ders çalıştı çıktı
    'Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer''

6. spknın tahsilli red şeklini bidaha bir okuyun .. arkasından denetimci raporunu okuyun arkasından spk transtürkü kapaması ..aslında yeterince ipucu vermişler ... kimse hikaye okumasin buyrun spk orda yapsınlar tahsilliyi ..

7. Selo seninde dediğin gibi giden gitti, elimizde hiçbirşey yok, trnsk a verilmiş sadece 1 söz var ötesi yok, onun da olup olmayacağını ağustos - eylül gibi göreceğiz, insanların elinde ümitten başka birşey yok, haa şunu söyleyelim hiç kimse buradaki yorumlara bakıp ne satsın ne alsın ( şuan için bu imkansız zaten ) ya da sen söyle güzel kardeşim bekleyip görmekten başka ne yapalım..

8.  Alıntı Originally Posted by Devran Yazıyı Oku
    Selo seninde dediğin gibi giden gitti, elimizde hiçbirşey yok, trnsk a verilmiş sadece 1 söz var ötesi yok, onun da olup olmayacağını ağustos - eylül gibi göreceğiz, insanların elinde ümitten başka birşey yok, haa şunu söyleyelim hiç kimse buradaki yorumlara bakıp ne satsın ne alsın ( şuan için bu imkansız zaten ) ya da sen söyle güzel kardeşim bekleyip görmekten başka ne yapalım..
    yok devran yapılcak en mantıklı şey 1 eylüle kadar beklemek olmazsa adli makamlarda hak aramak ... bide spk ya ufakta olsa mağdur baskısı altında tutmak...başvururlarsa kabul etsinler en azından .. başka birşey yok mantıklı ..

Sayfa 607/814 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •