Sayfa 623/814 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 4,977 - 4,984 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by Selofan Yazıyı Oku
    arkadaşlar merak ettim cevap bulamadım
    bu hissede kaybeden kim?
    eğer sadece bizsek ozaman konuşmaya gerek yok.. el fatiha..
    bi firmanın sahibi yok mu.. borcu harcı yok.. gerçi mine geçmişten gelen borçlar çok fazla deyip duruyor ama onuda anlamış değilim..
    borsaya açılmanın bu kadar zor olduğu bir ortamda bu kadar değerli bir firmayı siz olsanız kaybetmek ister misiniz
    bu konudada bir daha yazmayacam. ky bu şirkette çok yok. kimde olduğunu bilemem. ama bazı kyler zamanında 90 dan aldı. zarar ettiler ama çok değiller. gözaltı pazarında olan toplam yatırımcı sayısı ve yatırım miktarı hiçbir dönem çok olmaz.
    bir kere konu tam anlaşılamamış. bu şirket batmadı. kottan atıldı. eğer bir daha geri dönmese bile bizlerde elindeki yüklü miktarda olanlarda hala ortak. o yüzden onlar isterse alırlar satarlar kendi aralarında. biz satamayız ayrı bir konu.

2. mine nin geçmişten gelen çok borç var demesinin sebebi nedir
    bu soruyu twitte sormuştular cevap yazmadı zatı şahaneleri
    bilen var mı

3. sizin içinde benim içinde yapılacak pek birşey yok. bekleyecez. ben hiç olmazsa boş yazacağıma aratırıyorum vs.

4. firma battı demiyoruz zaten.. borçu harçı olmayan böyle bir firman varsa sen böyle bir firmayı geri getirmek için herşeyi yapmaz mısın diyorum arkadaşlara..
    yada bizim görmediğimiz bişeyler var.. neyse onları konuşalım diyorum

5. bu arada akpaz kottan atıldı biliyorsunuz. birisi diyordu geri dönen yok diye hepsi böyleydi çok borçluydu geri dönemediler.biz çok ucuz bir şekilde atıldık. bir tane sebep ne?
    -150 bin özsermaye
    diğeri borca batıklıkmıydı neydi.
    adamların tek borcu ilişkili taraflar. tabi bilançoya bakarlarken kısa vadeli borçun dönen varlıklara oranına bakıyorlar

6. umuyorum 6 aylık bilançoya iyi birşeyler sığdırırlar yoksa bağımsız denetim raporu olumludan herhalde görüş bildirmekten kaçınma gibi birşey çıkar. ozamanda anapazarı göremeyiz

7. ben şunu soruyorum.. sorduğum sorunun bilançoyla alakası yok..
    bu firmanın sahipleri bu durumdan firmayı kurtarmak istemezler mi..
    batık olmayan bi firma olmadığını hepimiz biliyoruz -150bin sermayeyle kot dışanı atıldığını biliyoruz..
    diyorum ki
    sorun sadece bukadarsa bukadar ucuza firma sahipleri bu duruma izin vermez diyorum.
    başka sorun varsa ben bilmiyorum bilen anlatsın diyorum

8.  Alıntı Originally Posted by Selofan Yazıyı Oku
    ben şunu soruyorum.. sorduğum sorunun bilançoyla alakası yok..
    bu firmanın sahipleri bu durumdan firmayı kurtarmak istemezler mi..
    batık olmayan bi firma olmadığını hepimiz biliyoruz -150bin sermayeyle kot dışanı atıldığını biliyoruz..
    diyorum ki
    sorun sadece bukadarsa bukadar ucuza firma sahipleri bu duruma izin vermez diyorum.
    başka sorun varsa ben bilmiyorum bilen anlatsın diyorum
    gözünden kaçırdıgın nokta borcu yok ama faliyette yok .. spk temizlik yapıyor ...

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 623/814 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •