Sayfa 634/814 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,065 - 5,072 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. tahtası kapandıktan sonra borsa dışında yapılan işlemler.[/QUOTE]
    esems ide paylaşabilir misiniz ?

2. Bunun bilanço ne oldu acaba bilen var mı

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. S.a 5 bin yatarim 2 bin tl zararla ciktim buradan cikmasam donumda gidecekmis mine hanim Allhda gordu yazdiklarininzi bizi kandirdiniz ama onu kandiramazsin ana pazara cikacak diye twt actiniz insanlara ne kadar dogru yaptinz trnsk diye alkisladiniz ne diyeyim burda kalan insanlarda var uzgunum en kisa surede insllh telafi olur

HTC Desire 816G dual sim cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hiçbir beklenti kalmadı heralde ne arayan ne soran kaldı

5. Artık 6 aylık bilançoyu bekliyoruz yapacak bişey yok. o bilanço üzerinden başvuru yapılacağı söylenmişti.

6. Ne bilançosundan bahsediyonuz arkadaşlar borsa dışı şirketler de bilanço gönderme yukumluluğu yok o yüzden hiç biri bilanço göndermiyor

7.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Ne bilançosundan bahsediyonuz arkadaşlar borsa dışı şirketler de bilanço gönderme yukumluluğu yok o yüzden hiç biri bilanço göndermiyor
    Hoca bilanço göndermiyor diye bilançosu yok anlamına gelmiyor değil mi

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Ne bilançosundan bahsediyonuz arkadaşlar borsa dışı şirketler de bilanço gönderme yukumluluğu yok o yüzden hiç biri bilanço göndermiyor
    Sn meteak,
    Mine hanim yatirimcilarla toplanti yapti. Ansa da oldugu gibi 6 aylik bilancoyla birlikte yeniden kota donmek icin basvuru yapacagim dedi. Ben de buna istinaden tek beklentinin bu bilanco oldugunu soyledim. Bizim meshur tahsisli artis olacaksa bu bilancoda gorecegiz.

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 634/814 İlkİlk ... 134534584624632633634635636644684734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •