Sayfa 638/814 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648688738 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,097 - 5,104 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. yaklaşık 20 senedir bu piyasalardayım kimsenin sözüne güvenerek alım yapmadım. ama kendime güvenim tamdır. söz verdi yapmadı diyecek kadar anlamayan birisi değilim. bu hisseyi alırken bazı kriterlere baktım . uygun buldum aldım. kimseyi sorumlu tutmam. kapanabilirde ne yapalım yani..sağlığımız yerinde olsun...
    yeni yeni markaya giriyorum. oradaki yazılar ilginç geldi. orayada 1-2 şey yazmak lazım

2.  Alıntı Originally Posted by Trademr Yazıyı Oku
    süreç devam ediyor. bence markadaki satışlar trnsk için olabilir. bu bayan satıyorsa sizin söylediğiniz gibi buna koymak ister. markada satışlar bugün durdu gibi. bence iyi şeyler olabilir temmuzdan önce. dediğim gibi parayı bekliyoruz geri dönmek için bilançoyu değil.
    aynı şekilde umud ediyorum.. ve geri gelmemesi mantıksız diye düşünüyorum ama benin ne düşündüğüm kime ne etkisi var
    borcu harcı yok
    iflas etmemiş
    elçideri trnsk almış
    geçmiş dönem zararları karlı firmalar için iştah kabartıcı
    firmanın sahipleri aslında zengin adamlar
    sadece bir araba fiyatına -100bin lira için kota dışı kalan bir firma
    akıl almıyor
    hesap tutmuyor
    ben bu firmanın kota dışı kalabileceğine bile imkan vermiyordu
    olmayanlar oldu
    dedim ya eğer tamamen kapanırsa bu saatten sonra yapacak bişey yok canı sağolsun mine hanımın deriz

3.  Alıntı Originally Posted by Trademr Yazıyı Oku
    süreç devam ediyor. bence markadaki satışlar trnsk için olabilir. bu bayan satıyorsa sizin söylediğiniz gibi buna koymak ister. markada satışlar bugün durdu gibi. bence iyi şeyler olabilir temmuzdan önce. dediğim gibi parayı bekliyoruz geri dönmek için bilançoyu değil.
    aynı şekilde umud ediyorum.. ve geri gelmemesi mantıksız diye düşünüyorum ama benin ne düşündüğüm kime ne etkisi var
    borcu harcı yok
    iflas etmemiş
    elçideri trnsk almış
    geçmiş dönem zararları karlı firmalar için iştah kabartıcı
    firmanın sahipleri aslında zengin adamlar
    sadece bir araba fiyatına -100bin lira için kota dışı kalan bir firma
    akıl almıyor
    hesap tutmuyor
    ben bu firmanın kota dışı kalabileceğine bile imkan vermiyordu
    olmayanlar oldu
    dedim ya eğer tamamen kapanırsa bu saatten sonra yapacak bişey yok canı sağolsun mine hanımın deriz

4. birde son 1 veya 2 hafta önce birşey daha farkettim. oda sürecin devam ettiğini destekler nitelikte. hep beraber görecez.

5.  Alıntı Originally Posted by Trademr Yazıyı Oku
    birde son 1 veya 2 hafta önce birşey daha farkettim. oda sürecin devam ettiğini destekler nitelikte. hep beraber görecez.
    sonucu hep beraber nasipse zaten göreceğiz
    ama burada önemli olan o farkettiğimiz veya bildiklerimizi ortak akılla yorumlamak
    20yıllık birikim neredeyse çeyrek asır eder
    istifade edelim tecrubelerden
    olumlu yada olumsuz
    her neyse

6.  Alıntı Originally Posted by Selofan Yazıyı Oku
    sonucu hep beraber nasipse zaten göreceğiz
    ama burada önemli olan o farkettiğimiz veya bildiklerimizi ortak akılla yorumlamak
    20yıllık birikim neredeyse çeyrek asır eder
    istifade edelim tecrubelerden
    olumlu yada olumsuz
    her neyse
    dostum o çok önemli değil sanmıyorum ama belki yanlış düşünüyorumdur. o yüzden her tarafa çekilebilir. onu söylemeye gerek yok. izliyorum. benim size göre belki biraz daha fazla yerden bilgi edinebilme tecrübem var. ama başka birşey daha söyleyecem. sizin bahsettiğiniz kriterlerin çoğunu analiz ederek almıştım. 11 mayıstaki toplantı uzun sürmüş. tek söylediği 6 aylık bilanço ve o zaman başvuracaz dan mı ibaretmiş. o kadar zaman markadaki lerin değimiyle kuru pastamı ikram etmişler. bir takvime bağlamış gidiyor. olması gereken rakam kurallara göre bir hayli yüksek. ayrıca para yokta dememiş. markadaki hareketlerde ayrı bir referans noktası olabilir. hissesini satıyor diyorlar oranın forumunda. olabilir. elinizde nakit yoksa bulma imkanlarınıza bakarsınız. markayla ilgili konuya girmeyecem son 1 aylık hareketler çok manidar bence. sadece zamana bakar. ne bileyim şirketin tahtası kapanacak. hiçbir menfatim yok. kısa bir süre yatırımcılardan talep edecem.
    birde çok kişi varmış anladığımız kadarıyla herkes ikna olacak. niye uğraşayım. oturur kurabiyeleri ben yerim.
    birde sakın unutmayın. herkes twitterdan bahsediyor. bende gördüğümü söyleyeyim. tahta açıkken söylemişti. ocak veya şubat olabilir emin değilim. markadaki birisi sürekli ekran görüntüsünü koyuyor. bunu da koysun o zaman. bu şirkete yatırım yapan 'en az 1 sene bekleyecek' demişti. buraya geleceğimizi bilmiyordum ama çok gerekiyorsa beklerim diyerek aldım.

7. bu piyasada o kadar çirkin insan gördüm. bu onlardan değil bence. daha sonra altında kalınacak laflar etmemek lazım. bir daha dönmeyebilirde tabi seçenek olarak. buraya yazmamım tek nedeni zaten kapandıktan sonra yazdım sağlığını kaybedenler duydum. sakin olup beklemek lazım...
    daha da yazmam herhalde...

8.  Alıntı Originally Posted by Trademr Yazıyı Oku
    bu piyasada o kadar çirkin insan gördüm. bu onlardan değil bence. daha sonra altında kalınacak laflar etmemek lazım. bir daha dönmeyebilirde tabi seçenek olarak. buraya yazmamım tek nedeni zaten kapandıktan sonra yazdım sağlığını kaybedenler duydum. sakin olup beklemek lazım...
    daha da yazmam herhalde...
    Markaya çok sert bir giriş yapmışsın büyük sıkıntılar var millet servetini kaybetmiş nisbeten doğal bir haykırış olmuş sen yinede canını sıkma tecrubelerini paylaşmandan mutluluk duyarız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 638/814 İlkİlk ... 138538588628636637638639640648688738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •