Sayfa 640/814 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,113 - 5,120 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Question

Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    transtürkcüler ağlıyor markacılar ağlıyor ne olacak bu haller tahminim transtürk kod a geçtimi başkan verir hareketi her iki şirkette bundan faydalanır.
    2 KERE RÜYAMDA TRNSK NİN KOTA GERİ DÖNDÜĞÜNÜ GÖRDÜM

BAKALIM SADECE RÜYADA MI GÖRECEĞİZ

YOKSA RÜYALAR GERÇEK OLACAK MI

2.  Alıntı Originally Posted by Selofan Yazıyı Oku
    2 KERE RÜYAMDA TRNSK NİN KOTA GERİ DÖNDÜĞÜNÜ GÖRDÜM

BAKALIM SADECE RÜYADA MI GÖRECEĞİZ

YOKSA RÜYALAR GERÇEK OLACAK MI
    dönecek merak etme ortak güzel günler göreceğiz sağlam bir şirket içine aldımı kod tayız mine hanım için basit şeyler bunlar

3. mine hn becremezse ural bey alır şirketi tekrar galant birine satar sabırrrrrrrrrrrrrrrr

4. dönemezsede ticari hayattan bir kazık yemiş olacağız

5.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    dönecek merak etme ortak güzel günler göreceğiz sağlam bir şirket içine aldımı kod tayız mine hanım için basit şeyler bunlar
    defalarca söyledim yine söylüyorum
    bunlar ..... eşeğin önüne ot koymazlar
    bist i tebrik ediyorum
    belki param gitti ama yeni faciaların önüne geçti
    bu dakikadan sonra firmanın asıl sahipleri kendilerini kurtarmak için gerekeni yapacak ve daha iyi yerlere gelecek (bu oyunda mine hanımın ne bir lotu var nede bir vasfı..)

6.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    dönemezsede ticari hayattan bir kazık yemiş olacağız
    bunun adına ticari hayat demek tacirlere saygısızlık olur gibime geliyor
    bizde borsa kumar gibidir..
    bizim gibi kağıtlara isim bile bulamıyorum

7.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    mine hn becremezse ural bey alır şirketi tekrar galant birine satar sabırrrrrrrrrrrrrrrr
    okuduğumuz kadarıyla firmanın kot dışı kalmasının kimseye bir faydası yok.. asıl patronlar zenginler diye biliyorum
    bişekilde küllerinden tekrar doğururlar firmayı
    ama olmazsada benim için borsanın son noktası olur.. heyecanla bekiyorum sonucu malum bu borsanın zevkini kelimelerle anlatmam çok zor..

8. Transk türk mağdurları Mine tozlu twetırdan beni engellediği için transk türk ile ilgili yapmış olduğu paylaşımları vaatleri göremiyorum benim bu paylaşımlara acil ihtiyacım var.Çünkü bu yaptığı paylaşımlarla dava açacağım bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.Göründüğü üzere transk türk ile ilgili hala somut birşey yapılmadı çok zaman kaybettik birlik olalım çünkü hepimiz kaybettik en azından Hakkımızı arayalım bu konuda benle birlikte bana yardımcı olacak arkadaşlar bana bu telefondan ulaşabilirsiniz 0544 543 16 17

Sayfa 640/814 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •