Sayfa 649/814 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659699749 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,185 - 5,192 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. markaya bedellli geçirdi başkanımız halen başkan mı bilmiyoruz ama bilene kadar başkanımız çok akıllısın sayın başkan bizede tahsisli
    serbest marj imkb gong hepsini hayal ediyorum

epifiz gözümle gördüm başaracağız

2. bu formun delisiyim kendim söyleyip kendim çalıyorum umudumu hiç yitirmedim güzel günler göreceğiz

3. transtürk kod a döndüğünde son bir yazı yazıp dahada yazmayacağım çünkü borsa hayatımı bitirecceğim

4.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    bu formun delisiyim kendim söyleyip kendim çalıyorum umudumu hiç yitirmedim güzel günler göreceğiz
    İnsanda yazacak psikoloji bırakmadılar.İki kere kandırılmak hele birde twetlerle sonuna kadar umut verilerek kandırılmak çok ağrıma gitti.Param gibi psikolojimde sıfır.

5. Al benden de o kadar, ömrümü çürüttü sahtekar ********ler, ama hepsi yaptığıyla kâr kalıyor

6. Bakın şimdi bir iki konu anlaşılamamış,
    ilk önce teknik konular,
    Bazıları hala 6 aylık bilanço ve temmuzu bekliyor twitterda. 6 aylık bilançoyla temmuzu beklemenin 11 mayıstaki toplantıdan sonra zor olduğunu önceden söylemiştim. bilançonun olabilmesi için olağan genel kurul şart. ilki ertelenir ikinciye kalır muhtemelen o da eylülü bulur. yani o seçeneği çıkarınız. illa bilançoyla başvurulacaksa o zaman yıl sonu. o da şubat 2019. bunu da nisan da yazmıştım. burası böyle.
    diğer konu kot dışı kalan şirketlerin bilanço açıklamaları beklenmiyor. yani 6-9-12 gelmeyebilir. sadece isterlerse açıklarlar.
    ama zaten dönmek için bilançoya ihtiyaç yoktur. paranın olması yeterli. bunu da sürekli söylüyorum.
    gelelim ne planlıyor olabilirler;
    bana göre 4 seçenek var. sadece kötüsünü yazacağım. meselenin mantığı açısından. bu böyle kalır. hiçbirşey olmaz. denilecekki onlar da kaybeder. mantık basit olarak şu. bu şirkete 10 milyon koymanız gerekiyorsa bu parayı koymak yerine örneğin 5 milyon zarar etmeyi göze alabilirler. burada kar zarar vardır. duygusal bakılmaz. birde tamamını ky ye yıktılar deniyor. öyle bir şey yok. çoğunluk yüzde elliden fazlasını kontrol ediyorlar.
    ek olarak bizim durumumuz markadan çok farklı. örneğin YKB elimde 20 milyon nakit var. sermaye artıracam dese. artıramaz. imtiyazlı hisseler kimdeyse o karar verir. o da Üzümdeydi. YKB den çok Üzümün hareketlenmesi lazım. yani trnsk için yanlış kişiyle uğraşıyorsunuz.

7. bence olağan genel kurulun bir an önce yapılması lazım. onun içinde bir son tarih yok. 2019 da bile yapanlar var. burada iyi olan şey;
    olay otobüs yüzünden kopmuştu. gözünüzden kaçan bir konu var. markadaki otobüs satış açıklamsından. neyse satılmasına ben memnun oldum. istanbul ve 1-2 şirket hariç yerel şirketlerin büyük çoğunluğu zararda. muhtemelen adana yüzünden marka da oldukça ciddi zarar yazacaktı. o yüzden TRNSK ya alamadılar adanayı. mersinde zarar yazacaktı. faaliyet olması açısından olumlu bulmuştum. ama şimdi böylesi daha iyi. bize daha düzgün bir şirket lazım.

8. nisan da bahsetmiştim. YKB eğer hiçbirşey yapmayacaksa Markadan dolayı TRNSK yı taşıyamaz. yani başvuruların hiçbirine olumlu cevap alamaz. bayramdan sonra bırakan bırakırdı. YKB için bir imza yeterli ama üzüm ün durumu farklı elde imtiyazlar var.
    sonuçta bırakmıyorsa yukarıda bahsettiğm kalan 3 seçenek üzerinde çalışıyor olabilirler. o yüzdende genel kurul yapılamıyor olabilir. umarım öyledir....
    kot dışı kalan en dandik şirketler bile yapmaya çalışıyor

Sayfa 649/814 İlkİlk ... 149549599639647648649650651659699749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •