Sayfa 690/814 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,513 - 5,520 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Adamlar transtürk ü almışlar daha sonra kendi şirketlerinin %18 ini transtürk e geçirmişler.
    Hayırlısı diyelim

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Halil Bey Merhaba,

SPK ve web sitemizde özel durum açıklamalar kısmından tüm bildirimleri zamanında yapıyoruz. Kotasyon başvuru hazırlığımız devam etmektedir.

Saygılarımızla,

Transtürk Holding A.Ş.

2018-11-24 08:57, halil garip yazmış:

Kimden : halil garip <[email protected]>
    Konu : transtürk hisseleri konusunda

İleti Gövdesi:
    transtürk hissesi yatırımcısıyım.şu an hisse işlemlere kapalı.durumu düzeltip hissenin tekrar işleme açılmasını sağlayacakmısınız.teşekkürler...

yazdığım yazıya bugün transtürkten gelen cevap....

4. Değerli arkadaşlar,Airforce üstad ve diğerleri,başka bir kanaldan mı haberleşiyosunuz?Hiç yorum yapmıyosunuz.Gidişat nasıl bu sefer olacak mı?

5. Evet airforce arkadaşın bir yorumunu duysak fena olmaz

6. Cefaks arkadaşımızda virman değişikliği varmı bir bakarsa seviniriz

7. Bugün yeni açıklamalar gelmiş, bizim gibi küçük yatırımcıları koruyan, bu şirketi geri döndürmek için uğraşan, bu işin arka planında olan her kim var ise Allah ondan razı olsun, kendi adıma güzel günlere hasretimizin son bulmasını cefakar arkadaşların sıkıntılarının geçmesini temenni ediyorum inşallah geri dönüşümüz muhteşem olur, heveslerimiz kursağımızda kalmaz

Hayırlı,uğurlu olsun arkadaşlar,siz bir dönün,sonra biz esemcilere sıra gelir inşallah.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 690/814 İlkİlk ... 190590640680688689690691692700740790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •