Sayfa 694/814 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744794 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,545 - 5,552 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. işin iyi si 6 ayda olurmuş geç olsunda hayırlısı olsun inşallah

2. Gözümüz yollarda kaldı transtürk

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Mensa döndü darısı transturkun başına

4. Mensa mı nerden baktınız ben bulamadım inşallah 2019 da bizim için hayırlı olur

5.  Alıntı Originally Posted by Msu2641 Yazıyı Oku
    Mensa mı nerden baktınız ben bulamadım inşallah 2019 da bizim için hayırlı olur
    Kap haberini oku orda var 03.01.2019 da işlem görmeye başlayacak

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Teşekkür ederim okudum yazıyı inşallah bizimkilerde başarır

7. arkdşlr eğer dönerse fiatın yüksek açılma ihtimali varmı elimizdeki hisseler açılış fiyatındanmı işlem görecek yoksa bir fiyat belirlenecekmi nakden ödeme yapılacak söylentisi var hisseleri vermekmi daha avantajlı olur bedklemekmi düşünceleriniz nedir yazarmısınız teşekkürler

8.  Alıntı Originally Posted by aytk11 Yazıyı Oku
    arkdşlr eğer dönerse fiatın yüksek açılma ihtimali varmı elimizdeki hisseler açılış fiyatındanmı işlem görecek yoksa bir fiyat belirlenecekmi nakden ödeme yapılacak söylentisi var hisseleri vermekmi daha avantajlı olur bedklemekmi düşünceleriniz nedir yazarmısınız teşekkürler
    Bu sorunun cevabini vermek zor. Herkesin öngörüsü farkli olabilir bu konuda. Trnsk altina alinan Anadolu Cevizin degerleme raporu uzerinden ya da aciklanacak bilancosu uzerinden bir piyasa degeri ortaya çıkacaktır. Tabi fiyatlama da beklenti uzerinden gerçekleşecektir. Bu da her zaman rasyonel olamayabiliyor. Bazi hisseler gorduk ederinin 10 kati fiyatlara ulasmis bazilari da ederinin cok altinda.
    Sahsi fikrim su: bence serbest marjla acilir piyasanın takdir ettigi yani alici ve saticinin dengelendigi fiyati goruruz. Hele yakin izleme degil de b ya da a grubunda acilirsa guzel fiyatlar olusabilir.
    Sirketin SPK ya hangi basvurulari yaptigini henuz bilmedigimiz icin ayrilma hakki ya da zorunlu pay alim teklifi gibi hususlar net degil. Genel kurul ilaninda detaylari gorecegiz. Dolayisiyla kisa vadede tek beklentimiz genel kurul ilani.
    Burda su da onemli. Genel kurula %25 oraninda hissenin katilimi gerekli ki toplanti baslayabilsin vekarar alabilelim. Artik o surecte hissedarlarin organize olarak sirkete yardimci olmasi gerekli diye dusunuyorum.
    Saygilar...

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 694/814 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744794 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •