Sayfa 698/814 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748798 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,577 - 5,584 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    1 yıl önce bir rüya görmüştüm serbest marj anapazar da işlem görüyordu 2.5 civarı elimde lot yok sadece siz dostlarım için buradayım inş öyle olur

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bakalım üstad ermiş misin
    derviş mi

2.  Alıntı Originally Posted by Selofan Yazıyı Oku
    bakalım üstad ermiş misin
    derviş mi
    nerden buldun bunu selofan inş gönlünüzce olur :D ben bisti bırakalı yaklaşık 5 ay oldu transı bırakalı da 10 ay oldu artık farklı mecralardayım crypto takılıom size selam vermek için geldim herşey gönlünüzce olsun

3.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    nerden buldun bunu selofan inş gönlünüzce olur :D ben bisti bırakalı yaklaşık 5 ay oldu transı bırakalı da 10 ay oldu artık farklı mecralardayım crypto takılıom size selam vermek için geldim herşey gönlünüzce olsun
    GÜZEL İNSAN senin de herşey gönlünce olsun

4.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    mrblar güzel insanlar sizin adınıza seviniyorum güzel gelişmeleriniz var inş tez zamanda kurtulursunuz
    Uzun zamandir yoktum biri demis öldü,
    Şimdi de yazsinlar kral geri döndü

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Muahahahaa. 50 liralik yemegi Deniz'e takan, Deniz'in de o 50 lirayi baskasina taktigi Polar Murat. Tosuncuk Murat'a cevirmeye kararlisin demek ismini. 30 bin lirayi sen birarada gordun mu len?

Dus yakasindan Transcilarin. Onlar zaten Sulun Mine'den bir darbe yedi, simdi en azindan umutlari var. Anlasilan atilan Deniz senin uzerinden islem yaptiriyor burda. Tusa bassak ceza yiyeceksin. Buraya bir daha yazarsan basarim tusa.
    666 d)) 50 tl yi ben ödeyecektim misafirim dedi ki dur murat bey ne yapıyorsun bizim yemek paramız benim patron tarafından verildi rica ederim ben ödemek istiyorum diyen deniz bey bir şey diyemedim artık nezaket gereği 2 gelişinizde de biz ödeyelim dedik bu konuşmanın size kadar asılsız gelmesi muhabbeti hiç hoş olmamış yoksa biz misafirlerimize para ödettirmeyiz size yanlış anlatılmış... saygılarımla
    Son düzenleme : Murat DOĞAN; 10-01-2019 saat: 16:57. Sebep: imla
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Okuyan karar versin.

Ayip artik 2-5 kurus teklif etmek. Sark kurnazlari.

Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    murat, ankarada beraber yemek yediğimiz fotoğrafı ( lahmacun kola 50 lira- hesabı bana kitlemişti, bende parayı başkasından almıştım ona kitlemiştim, kitleyen kitleyene) paylaştı. altına da " bu masada mustafa yı ikimizin yolmayı planladığımızı yazdı.

7. Krallar aslanlar ve çakallar mekana geri döndülerse
    Oyun yeniden başlıyacak demektir
    vira bismillah..

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Okuyan karar versin.

Ayip artik 2-5 kurus teklif etmek. Sark kurnazlari.
    desene üstad Murat Doğan görünümlü Şahin miş

Sayfa 698/814 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748798 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •