Sayfa 699/814 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,585 - 5,592 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

Deniz Yeşilürdü gerçektende ayıp etmiş SAYIN 666 DI Murat DOĞAN bana yemek parasını kitledi derken MURAT DOĞAN GENPOWER JENERATÖRÜN %2 HİSSEDARI İKEN DENİZ BEYE 50 TL KİTLEMEK AYIP OLUR... BEN ONA DEDİM DENİZ GEL 50 TL BEN ÖDEYİM BU YEMEK SOSYAL MEDYAYA SIZARSA HABER OLUR DEDİM O DEDİKİ OLMAZ BEN ÖDEYECEĞİM BEN O YEMEK PARASINI BAŞKASINDAN ALDIM DEDİ . MESUT BEY BANA 1000 TL VERDİ KONAKLAMA ÜCRETİ OLARAK DEDİ BEN ONA KİTLEDİM DEDİ SENDE MUSTAFAYA KİTLEDİM DEDİ BEN ONA BUNUN TİCARET OLDUĞUNU ANLATTIM ZATEN YUKARIDAKİ YAZISINDA DA ANLAŞILIYOR... YİNEDE BU YEMEK OLAYININ SOSYAL MEDYAYA SIZMASI İYİ OLMADI HER NEYSE BİZ İŞİMİZE BAKALIM... BUNDAN SONRAKİ YEMEKLERİ DAHA DİKKATLİ MEKANLARDA YİYECEĞİM DIŞARIYA SIZMASIN D)) AMOR
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

2. Hepinizi görüyorum ve artırıyorum 0.31 kuruş veririm
    Özele gelin bekliyor olucam ..
    Selcuk serçe

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 35 kuruş veriyorum bende

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ah be arkadaşlarim biraz profesyenel olun izleyin öğrenin(merhaba desek foş hemen artırıyorsunuz beyleer
    https://youtu.be/az-0UTi0Sds

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. tekrardan donup donmicegi suphelim cunkun Cok riskli 0.5 kurustan satmak isteyen olursa alirim.dahada otesi zaten alinmaz.satmak isteyen ozelden ulassin.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Öncelikle,
    süreç muhtemelen izin verildiken sonra genel kurul toplantısı, yapılamazsa 2. toplantı çağrısı. ondan sonra 3-6-9 ve 12 aylık bilançolar vs derken mart sonuna yaklaşacağız. o yüzden genel kurulu bir seferde bitirmek hepimizin elinde. açılmasını isteyenler mutlaka katılmalı. muhtemelen bist yönetimiyle geri dönme şartlarını konuşmuşlardır. Ona göre ilerliyorlardır.
    Bu mevcut başvurulara gelince aslında bir süre var. onuda kurum çok aşmıyor. o süreninde sonundayız neredeyse. bana sorarsanız şahsi fikrim büyük ihtimal bu hafta gelir olmazsa önümüzdeki hafta. zaten diğer başvurulara bakarsanız aşağı yukarı bu zamanlar. geçtiğide olabiliyor ama
    derken şimdi yeni bir haber gördüm yatırım şirketiyle danışmanlık da imzalanmış. güzel oldu

7. katılıyorum size ilk genel kurulda gerekli katılım sağlanmalı süreci hızlandırmak adına üstümüze düşeni yapalım

8. Arkadaşlar ky katılımıyla toplanan ilk gk bugüne kadar görmedim, zaten planlarını 2-3 hafta sonra 2. Genel kurul yapma üzerine yaparlar. Bu arada danışmanlık firması Altınbaş grubunun firması.

Sayfa 699/814 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •