Sayfa 702/814 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,609 - 5,616 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by Selocan100 Yazıyı Oku
    Tahminime göre olursa defter degerinin
    1tlden aşagı olacagını hiç zanetmiyorum borsa değeri ne olur ona piyasa karar verir .. .. 0.05 kuruş çok komik ve trajik bir rakam .. 0.07 verip bmeks alabilir .. ytd

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Iyice sallayin hemde bol kepceden sallayin.ama ortak marka bile o fiyatda degil. ne ye gore yaziyosuniz.heleki tahtasi kapali.belkide hic acilmicak.ismin gibi cocuk ca dusunme.bu piyasada hayellere ve duygusalliga yer yoktur.adami yutarlar.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Iyice sallayin hemde bol kepceden sallayin.ama ortak marka bile o fiyatda degil. ne ye gore yaziyosuniz.heleki tahtasi kapali.belkide hic acilmicak.ismin gibi cocuk ca dusunme.bu piyasada hayellere ve duygusalliga yer yoktur.adami yutarlar.

Ortak marka mi kaldi mine mi kaldı hepsi tarih oldu transturkten ayrıldı..

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku

Anadolu cevizin %18 göre yazıyorum
    Degerlendirme raporları çıkınca daha net görürüz ..şimdilik tahmin bu .. tahta kapali oldugundan yatirım tavsiyesi olamaz zaten

4.  Alıntı Originally Posted by Selocan100 Yazıyı Oku
    Anadolu cevizin %18 göre yazıyorum
    Degerlendirme raporları çıkınca daha net görürüz ..şimdilik tahmin bu .. tahta kapali oldugundan yatirım tavsiyesi olamaz zaten

Inanin soylediklerinize ben guluyorum.acaba sizler yazdiklariniza kendiniz inaniyormusunuz.birde mine hanim bu sirketden cikdiysa ebedi acilmasini beklemeyin.

5.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Inanin soylediklerinize ben guluyorum.acaba sizler yazdiklariniza kendiniz inaniyormusunuz.birde mine hanim bu sirketden cikdiysa ebedi acilmasini beklemeyin.

Allah bin kere razı olsun mine hanımcığımız transtürkün başından gitti .. onla açılcaksa olsaydı hiç açilmasin daha iyidi.. (zaten atilmasındaki en büyük sebeb şahısdır)
    Değerlendirme raporu açıklana kadar susuyorum ...
    ANADOLU ÇEVIZ AŞ. geliyor .. minesiz temiz bir TRANSTÜRK holding
    Şirket yönetiminin yaptığı çalışmalar için ben tebrik ederim ... bu aşamaya kadar en azından prosüdüre uygun temiz çalışma yapıyorlar ...

6.  Alıntı Originally Posted by Selocan100 Yazıyı Oku
    Allah bin kere razı olsun mine hanımcığımız transtürkün başından gitti .. onla açılcaksa olsaydı hiç açilmasin daha iyidi.. (zaten atilmasındaki en büyük sebeb şahısdır)
    Değerlendirme raporu açıklana kadar susuyorum ...
    ANADOLU ÇEVIZ AŞ. geliyor .. minesiz temiz bir TRANSTÜRK holding
    Şirket yönetiminin yaptığı çalışmalar için ben tebrik ederim ... bu aşamaya kadar en azından prosüdüre uygun temiz çalışma yapıyorlar ...

Mine hanimin gecmiste vaatlerindeyken kimse kadini kotulemiyordu.eee insan oglu boyle nankordur iste.kotdan atilinca ondan kotusu olmadi.kadin hem markada hemde trnsk da yatrimcilarina kazandirdi.e yuksekten aldiysan bu sizlerin hatasi.birine kizmadan once kendimize bakicagiz acaba nerde hata yaptik.siz bu kafayla daha cok para kaybedersiniz hadi saglicakla kalin.

7.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Mine hanimin gecmiste vaatlerindeyken kimse kadini kotulemiyordu.eee insan oglu boyle nankordur iste.kotdan atilinca ondan kotusu olmadi.kadin hem markada hemde trnsk da yatrimcilarina kazandirdi.e yuksekten aldiysan bu sizlerin hatasi.birine kizmadan once kendimize bakicagiz acaba nerde hata yaptik.siz bu kafayla daha cok para kaybedersiniz hadi saglicakla kalin.

Ben bir sey anlamadim ... mine nerden çıktı ..Kim dediki para kaybettigimizi..marka holding ne alaka ..amannn boşver takmayalım kafamiza...iyi geceler

8.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku

Sirket hakkinda bilginiz var gibi de yok gibi de. Eglenmek icin mi takiliyorsunuz buralarda bilmiyorum. Piyasada hayallere yer yok haklisiniz. O yuzden buradan 5 kuruşa hisse alma hayalinden vazgeçin. Hayal ve beklenti arasindaki farki bildiginizi dusunerek sizin acip bakmaya imtina ettiginiz basvurulari suraya koyalim. Kottan atılma nedenlerini ortadan kaldirmaya yetip yetmedigine siz karar verin.

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 702/814 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •