Sayfa 708/814 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758808 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,657 - 5,664 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by aytk11 Yazıyı Oku
    trademir ve isaacx arkadaşlar gelişmelere yapacağınız yorum ve önerilerinizi bekliyoruz
    Artik SPK nin onay vermesini bekliyoruz. Burada soyle iki durum var: cagri fiyati yuksek tutularak lot toplanmak istenebilir, ya da dusuk aciklanir cagri maliyeti minumum olur ve sirketin geleceği icin elde kaynak kalir. Sunu da unutmamak lazim basimizdan acun, mine gibi kotu anilar gecti. Sirket uzerindeki olumsuz etkilerini bilmiyoruz. Hem imaj olarak hem de finansal anlamda. Dolayisiyla yeni patronlarin da isleri zor olabilir. Bu nedenle dusuk aciklanacak bir fiyatin spk onayindan gectikten sonra cok da onemli olmayacagini dusunuyorum. Borsaya donelim ve yeni patronlarimizin projelerini takip edelim diye dusunuyorum. Nihayetinde en az 1 yildir bu kagit tutulduguna gore herkesin kafasinda da belli bir fiyat olacaktir. Bu fiyati cagrida gormemek sorun olmamali.. borsadaki fiyatlamayi gormek gerekli diye dusunuyorum. Eski defterleri acmanin sirkete bir yarari da olmaz artik. Hatta sirketin de isminin degistirilmesi gerektigini dusunuyorum. Ilk icraat keske bu olsa

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. teşekkürler isaacx kardeş kağıt işlem görmeye ne zaman başlar sizce

3.  Alıntı Originally Posted by es-es-es Yazıyı Oku
    bimer ve Ak Parti Genel Merkezine göndermek için;

Sayın Cumhurbaşkanım;

Suriyeliler mağdur diyerek, ülkemiz kaynaklarını onlara yardımcı olmak için harcamaktayız. Bu duruma karşı değiliz. Ancak bu ülkenin öz vatandaşı olarak bizler de çok mağduruz.
    IMF nin emri üzerine EGSBANK'a haksız bir şekilde el konulması sonucunda yaklaşık olarak yüz bin kişi mağdur olmuştur. Bu sayıya aileleri de katarsak bugün itibari ile bir milyon kişiye ulaşacaktır. Meclis araştırma raporunda EGSBANK'a haksız ve hukuksuz bir şekilde el konulduğu, EGS GRUBU'na ait yatırımcıların ve devletimizin çok mağdur olduğuna dair rapor hazırlanmıştır. Bu çerçevede ülkemizin öz vatandaşı olan EGS grubu yatırımcı mağdurları için çözüm yolunuz var mıdır? Bizlere nasıl yardımcı olacaksınız? Eğer ki borsa da kapalı olan hisse senetleri, tekrar işleme açılırsa, yatırımcılar tekrar hisse senedi alıp satacakları için hem devletimiz hem de vatandaşlarımız kazanacaktır. Çünkü şuanda bu hisselerinin kapalı kalması sonucunda, trilyonlarca para çöpe gitmiş demektir. Ancak bu hisseler tekrar borsa da işleme açılırsa bu paralar tekrar ülkemiz ve vatandaşlarımızın ekonomisine kazandırılmış olacaktır. Sizden ülkemiz adına yardımınızı ve çözüm bulmanızı talep ederek, teşekkürlerimizi sunarım.

Her türlü TV-Radyo-Gazete ve basında duyuru yaparak, kapalı hisse senedi mağdurlarının sesini duyurarak çözüm bulmak ve bu tahtaların açılmasını sağlamak lazım.
    Ben size katılmıyorum kağıttan ev alıp ilk kibritte yandı diye ağlamak doğru olmaz. Benimde çok kaybim var ericom trnsk gnpwr ve genyh de çok param gitti. Ama sorumlu benim herşeyi hesaplayıp devletin hırsızlığa ve hırsıza teşvik verdiğini hesaba katmadim ve battim buda bana ders olsun

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by isaacx006 Yazıyı Oku
    Artik SPK nin onay vermesini bekliyoruz. Burada soyle iki durum var: cagri fiyati yuksek tutularak lot toplanmak istenebilir, ya da dusuk aciklanir cagri maliyeti minumum olur ve sirketin geleceği icin elde kaynak kalir. Sunu da unutmamak lazim basimizdan acun, mine gibi kotu anilar gecti. Sirket uzerindeki olumsuz etkilerini bilmiyoruz. Hem imaj olarak hem de finansal anlamda. Dolayisiyla yeni patronlarin da isleri zor olabilir. Bu nedenle dusuk aciklanacak bir fiyatin spk onayindan gectikten sonra cok da onemli olmayacagini dusunuyorum. Borsaya donelim ve yeni patronlarimizin projelerini takip edelim diye dusunuyorum. Nihayetinde en az 1 yildir bu kagit tutulduguna gore herkesin kafasinda da belli bir fiyat olacaktir. Bu fiyati cagrida gormemek sorun olmamali.. borsadaki fiyatlamayi gormek gerekli diye dusunuyorum. Eski defterleri acmanin sirkete bir yarari da olmaz artik. Hatta sirketin de isminin degistirilmesi gerektigini dusunuyorum. Ilk icraat keske bu olsa

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    çağrı fiyatının 1 tl olması gerekli bence.
    daha güçlü döner borsaya.
    ve büyük bir hisse alımı yapar.
    sonrasında ki hisse fiyatlamalarında 1 tl üstü kalmak istiyorsa
    1 tl çağrı fiyatı gerekir. hisse alacaklara da güven vermiş olur güçlü duruşu ile.

5.  Alıntı Originally Posted by ierkurt Yazıyı Oku
    çağrı fiyatının 1 tl olması gerekli bence.
    daha güçlü döner borsaya.
    ve büyük bir hisse alımı yapar.
    sonrasında ki hisse fiyatlamalarında 1 tl üstü kalmak istiyorsa
    1 tl çağrı fiyatı gerekir. hisse alacaklara da güven vermiş olur güçlü duruşu ile.
    söylediğinize katılmamak mümkün değil.. lakin söylediğiniz dilek ve temenniden öte bişey değil ne yazık ki.. ama şöyle de bişey var . çağrı fiyatı yada hisse geri alım fiyatı nominal değer üzerinden olması gerekir.. o zaman bu dediğimiz doğru bir yere oturmuş oluyor.. hisse geri alım fiyatı nominalden aşağı olmamalı..ne diyorsunuz isaacx006 , sizin bu durumla ilgili görüşünüz nedir , mevzuat böyle demiyor mu ? bilgilendirseniz bizleri !!teşekkürler bu arada bilginize sağlık kardeşim..

6. Kotta olan firmalar için belli bir dönemdeki fiyat aralığı üzerinden yapilan hesaplamalara göre belirleniyor, buna bazı etken kriterlerde oluyor ama bu hisse usun zamandır kot dışında olduğundan kuvvetle muhtemel kapanış fiyatından olur .

7. transtürkün sadece ismi kaldı geride en kısa sürede o da değişebilir
    özetle ismi sizi yanıltmasın ne yönetim ne patron hepsi geri de kaldı
    işlem gördüğü zamalardaki sermaye ve yapısıyla hiçbir alakası YOK

böyle oluncada özsermayesine ödenmiş sermayesine bakarak tahmin de bulunabilirsiniz
    bu tahmini bulabilmek için de anadolu cevizin değerini bilmek gerekiyor
    bir üstadın tahminiyle 0,65tl olacagı yönünde

8. Bu islemde amaç mevcut hissedarları mağdur etmemek ve sırası kapalı bir hissede kapanış fiyatının üzerinde bir fiyat beklemiyorum. Anadolu cevizin bir hesaplamaya konu edilmez. Ne olursa olsun herkese bol kazançlar.

Sayfa 708/814 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •