Sayfa 713/814 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,697 - 5,704 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. bu hisseyi satınalan zatı muhteremler küçük yatırımcıyı kurtarmak için satın almadılar
    Doğal olarak kar etmek için; zaman, emek ve para harcıyorlar..
    eğer başarabilirlerse -duamız o yönde- geri dönebilen ender hisselerden biri olarak tarihe geçecek ve diğer bu durumdakilere önderlik etmiş olacaktır

Alıntı Originally Posted by Selofan Yazıyı Oku
    bazı çakallar, sırtlanlar, leş kargaları trnsk nin etrafında üşüşmeye başladığına göre ortada bir payedilmek istenilen bir av var gibime geliyor
    Aynen altın madeni yatırımı var.nasıl kapcaz diye bakıyoz ama hisse alınıp satılmıyor.anadolu cevizin tarlalarda bir kısmında altın bir kısmında petrol varmış.bunu halka acip dagitcaklar bizde birinin hissesini nasıl kaparız diye bakıyoz .ama burdakiler hep kurnaz biraz zor olacak.neyse inşallah spk taş koymazda tahta açılır.çunku spk birilerini kurtarmak için yeni mağdurlar oluşmasına izin vermiyor.belki alıcı iyi biridir ama neden borçlu şirketi alıyor masraf ediyor.halka arz olup kasaya bir sürü para koymak varken neden bu yolu seçiyor çünkü şirket halka açılmaya kanunen uygun değil arkadaşlar umarım tahta açılır ama spk bu yolla halka acilmalarda çok sorun yaşadığı için pek izin vermiyor .spk taş koymazsa tahta açıldığında tavan tavan yapar.risk var kazançta çok olur.ama spk yada alıcının caymasi olmaz inşAllah.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. sevgili garip borsacı
    halka arz olmanın bir maaliyeti olduğu biliyor olmalısın 10milyonlarla ifade edilen bir miktar lazım
    ve sadece para sorununu değil bürokrasiyi de aşabilecek çevren olması gerekiyor
    en basitinden içinde TÜRK geçen bir markayı bugün istesen bile parayla satın alamazsın..
    bu anlamda trnsk altın yumurtlayacak tavuk hükmünde
    bu firmanın borcu olduğuna dair bilgiyi nereden duydun?
    benim hayalim söyle
    %18 transtürke verilen anadolu cevizin %82 sinin sahibi aynı kişiler
    yani bu %18lik pay yerine %100 une de transtürke sermaye olarak verebilirdi
    ama niye versin ki!
    öyle olsaydı bugün 21kuruş verilen hissenin değeri, belkide 2,1lira olacaktı
    ama kendi sahibi olduğu firmanın hissesinin senetleri kendi elinde değil piyasada olacaktı
    bu adamlar peygamber mi ki karşılıksız iyilik yapsınlar
    şimdi buraya kadar yapılan işlerde patronlarımızın karı yok zararı çok
    firmalar için kar onemliyse
    3 vakte kadar patron abilerimiz elindeki %82 payı tahsisli sermayeyle trnskye aktarıp bunu karşılığında milyonlarca lot elde edecekler
    ve oyun BEKLEYEBİLECEKLER İÇİN ozaman başlayacak
    açıldığı ve ozamanı elimizde hisseyle görebilmek duasıyla vesselam

Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Aynen altın madeni yatırımı var.nasıl kapcaz diye bakıyoz ama hisse alınıp satılmıyor.anadolu cevizin tarlalarda bir kısmında altın bir kısmında petrol varmış.bunu halka acip dagitcaklar bizde birinin hissesini nasıl kaparız diye bakıyoz .ama burdakiler hep kurnaz biraz zor olacak.neyse inşallah spk taş koymazda tahta açılır.çunku spk birilerini kurtarmak için yeni mağdurlar oluşmasına izin vermiyor.belki alıcı iyi biridir ama neden borçlu şirketi alıyor masraf ediyor.halka arz olup kasaya bir sürü para koymak varken neden bu yolu seçiyor çünkü şirket halka açılmaya kanunen uygun değil arkadaşlar umarım tahta açılır ama spk bu yolla halka acilmalarda çok sorun yaşadığı için pek izin vermiyor .spk taş koymazsa tahta açıldığında tavan tavan yapar.risk var kazançta çok olur.ama spk yada alıcının caymasi olmaz inşAllah.

4. bizim hissemiz de RİSK yok kapalı zaten
    gebermiş eşek ASLANdan kokmaz yani..
    olsa olsa bu saatten sonra KAZANÇ olur..
    olmazsa çay demleriz
    bu aşamaya gelmiş bir kağıtla ilgili bu zamanda üstelik elin de olmayan insanların olumsuz konuşması
    en hafif tabiriyle ŞIK olmuyor, biraz empati rica ediyoruz
    bilmiyenler için ben söyleyeyim bu hisseye 25kuruş+ açılıncada 25kuruş daha verdiler de vermedik..
    eğer elinizde varsa gerçekten satmak isterseniz ben 22kuruş veririm hodri meydan
    ama vermezsiniz veremezsiniz
    niye eliniz de hisse yok!
    bu saatten sonra tahtadan alıp satarsınız
    yada spk onaylamazsa ben 5kr den satarım
    Son düzenleme : Selofan; 14-02-2019 saat: 11:14.

Benim yazdığımı bana yazıyonda SPK bu kurnazliga son zamanlar izin vermiyor.halka acilsin diye dogrudan.

Bende olsa 50 kuruşa vermem.risk var 100 de 200 kazanma ihtimali var tahta acilirsa

7. aklın yolu bir derler garip kardeşim o yüzden satmıyoruz
    benim sözüm sana değil
    benim sözüm gurebalara...
    cahillere ve cühelalara..

Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Benim yazdığımı bana yazıyonda SPK bu kurnazliga son zamanlar izin vermiyor.halka acilsin diye dogrudan.

8.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Ben demedimmi size patron oyle yuksek fiyatdan cagrida bunulmaz diye.atip tutanlar ne oldu.cagri sonrasi bedelli sermaye artirimina hazir olun.bedelli icin hesabinizda para hazirlmaya calisin.oyle adama kolay ekmek yedirmezler.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Suat bey 5 kr teklif ettiniz satan olmadi. 5kr dan almayi basarsaydiniz 4 kat kar edecektiniz. Sirket 21kr teklif etti o fiyattan da kimse sirkete vermeyecek. Kimsenin maliyeti 40kr altinda degildir bence. O rakamlara kadar tahtadan da alamayacaksiniz. Bence ucuza alip iyi fiyattan satma düşünceniz varsa biraz gec kaldiniz artik. Ben bu sirketin yuksek potansiyeline inaniyorum. Bedelli olursa da tahsisli olur yatirimciyi uzmez diye dusunuyorum.
    Sonucta elinizde hisse yok, sirketin gelecegiyle ilgili olumsuz konusuyorsunuz, satin kurtulun gibi bir imaniz var ama buralardasiniz. Hani yanlis anlasilmistiniz ya ben 50kr demedim 5 kr dedim diyerek duzeltmistiniz. Simdi 50kr teklif edin bence

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 713/814 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •