Sayfa 730/814 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,833 - 5,840 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Kota dönerse Tekrar gözaltı piyasasında mı gelir ?

2. Teşekkürler okan kardeş hakkımızda hayırlısı olur inşallah

3.  Alıntı Originally Posted by ierkurt Yazıyı Oku
    Kota dönerse Tekrar gözaltı piyasasında mı gelir ?
    büyük ihtimalle göz altından açılır.052 nin altında bir açılış beklemek hayal olur gibi.bende de çok yüksek maliyetli az hisse var.hepimize hayırlı olsun darısı kapanıp mağdurlar yaratmış diğer hisselerin başına.

Alıntı Originally Posted by Dr.Okan Yazıyı Oku
    İnşallah kayıplarınızı telefi edersiniz. Yeni yönetim iyi yönde kararlar alıyor gibi. SPK bülteni Perşembe yayınlanır yani 27.03.2019 da karar açıklanır.

Olumlu olacağını düşünüyorum.

Burada niyet önemli o niyeti de yeni yönetim ortaya koyuyor gibi. Onay gelirse ki öyle tahmin ediyorum. Serbest marjdan açılır ve sürekli işlem gören piyasada, fiyatı piyasa belirler.

Bizde Anelt'te şeytanLarla savaşıyoruz. Darısı bizim başımıza...

Syg.
    Bu iş SPK lik deil BIST attı BIST alır.her an alabilir.spk bultende deil kap ta yayinlanir

yatırım öngörüsü değildir.tahmindir doğru olmayabilir

Alıntı Originally Posted by isaacx006 Yazıyı Oku
    12 martta basvuru yapıldığı 13 martta spk ya bildirilmis. Spk hala yayinlamadi aciklamayi. Memsadan yola cikarsak memsa 28 aralikta basvurmus. Spk bunu sanirim 3 ocakta duyurdu. Bist de diger haftanin pazartesi gunu acilacagini kapa bildirdi. Spk da basvuruyu gorunca 3 isgunu sayarim ben de artik

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Aynı gün atıldık (ESEMS), SPK ‘nın dönüş sürecinde bir rolü yok diye biliyorum.. BİST karar verecek ve BİST YK toplantıları (son zamanlarda takip etmiyorum değişmiş olabilir) ağırlıklı olarak Salı günleri yapılıyor...
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Bu arada hayırlı uğurlu olsun ... darısı bize inşallah
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

7.  Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    Aynı gün atıldık (ESEMS), SPK �nın dönüş sürecinde bir rolü yok diye biliyorum.. BİST karar verecek ve BİST YK toplantıları (son zamanlarda takip etmiyorum değişmiş olabilir) ağırlıklı olarak Salı günleri yapılıyor...
    Karari tabiki BIST verecek. Benim vurguladigim nokta ozel durum aciklamasinin SPK uzerinden yapiliyor olmasi.

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Gelsin artık haber umut yokken yeni sahipler umut oldu allah razı olsun onlardan misli misli karşılığını alırlar inşallah

Sayfa 730/814 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •