Sayfa 734/814 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,865 - 5,872 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. ilk defa bu tarz bir firmada ilk toplantıda nisap sağlandığını gördüm. Bu bile benim için epey olumlu bisey.

2. Genel kurula katılan ve vekalet veren tum arkadaslarima tesekkurlerimi sunuyorum. Halka acikligi bu kadar yuksek olup ilk genel kurulda toplanti nisabina ulasan cok ender sirketlerden biri olduk. Butun maddelerimiz oy birligi ile kabul edildi. Hukumet komiseri de sasirdi. Ilk defa 0 muhalefetli bir genel kurul gordugunu belirtti.

Bundan sonra bistin kararini bekliyor olacagiz. Hepimize hayirli olsun.

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by isaacx006 Yazıyı Oku
    Genel kurula katılan ve vekalet veren tum arkadaslarima tesekkurlerimi sunuyorum. Halka acikligi bu kadar yuksek olup ilk genel kurulda toplanti nisabina ulasan cok ender sirketlerden biri olduk. Butun maddelerimiz oy birligi ile kabul edildi. Hukumet komiseri de sasirdi. Ilk defa 0 muhalefetli bir genel kurul gordugunu belirtti.

Bu kurul da çıkan pozitif sonuçta senin katkın çok büyük, her şey için teşekkürler

4. İsa kardeş başta sen olmak üzere genel kurula katılan ve vekalet veren herkesten allah razı olsun hakkınızı helal edin.

5. Herkeze hayırlı olsun arkadaşlar..şirket sağlam .. açıldıktan sonra kısa sürede içinde hedef ana pazar ..

6. Inşallah en kısa zamanda açılır

7.  Alıntı Originally Posted by isaacx006 Yazıyı Oku
    Genel kurula katılan ve vekalet veren tum arkadaslarima tesekkurlerimi sunuyorum. Halka acikligi bu kadar yuksek olup ilk genel kurulda toplanti nisabina ulasan cok ender sirketlerden biri olduk. Butun maddelerimiz oy birligi ile kabul edildi. Hukumet komiseri de sasirdi. Ilk defa 0 muhalefetli bir genel kurul gordugunu belirtti.

Bugün transtürk sayfasına gelen haberdeki bist tarafından rededilmiştir yeni başvuru yapılmıştır konusunda bilginiz varmıdır? yani gerekçe neymişte tekrar başvurulmuş. tahmin haricinde şirketten gelen bir bilgi varmıdır?

8. normalde genel kurul sonucunu görmek isteyeceklerini biliyorduk ama başka herhangibir sorun varmıymış. genel kurulda birşey söylemediler diye biliyorum.

Sayfa 734/814 İlkİlk ... 234634684724732733734735736744784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •