Sayfa 735/814 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,873 - 5,880 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. TRNSK Transtürk Hold.

Alıntı Originally Posted by Trademr Yazıyı Oku
    normalde genel kurul sonucunu görmek isteyeceklerini biliyorduk ama başka herhangibir sorun varmıymış. genel kurulda birşey söylemediler diye biliyorum.
    Bağımsız denetim konusu hakkında bir eksiklik tespit edilmiş ve ona istinaden geri çevrilmiş başvuru. Yönetim kurulu başkanı İsmail Uslu Bey den aldığımız bilgiye istinaden bu bilgiyi aktarmış olayım. Eksiklik giderilip tekrar başvuru yapıldı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by barbarian79 Yazıyı Oku
    Bağımsız denetim konusu hakkında bir eksiklik tespit edilmiş ve ona istinaden geri çevrilmiş başvuru. Yönetim kurulu başkanı İsmail Uslu Bey den aldığımız bilgiye istinaden bu bilgiyi aktarmış olayım. Eksiklik giderilip tekrar başvuru yapıldı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    cevap için teşekkür ederim. bilançonun kalitesiyle ilgili bir sıkıntı olmasında o bakımdan düşünmüştüm.

3. bu arada katılan paydaşlara bende teşekkür ederim. belki birimizin veya 2-3 kişinin olmaması bir daha açılmamasına neden olabilirdi.

4. Bu hafta bir haber gelmesi gerekiyor artık.
    Başvuru yapıldı ama 17 sinde 1 yıl dolacak

5. Şimdiye kadar cevap gelmeliydi. Acaba Genel kuruldan sonra şirket yetkilileriyle ne görüştüler.

6. Acaba 17 sinde sene doluyor başvuru olduğu için bu sureyi göz önünde bulundururlarmi

7. Son durum nedir bilgisi olan var mı?

8. Yokmu bi haber daha

Sayfa 735/814 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •