Sayfa 739/814 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,905 - 5,912 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

Kota dönüşün önündeki en büyük engel cevizcide henüz tam anlamıyla faaliyetin olmaması. Bağ-bahçe-tarla -sermaye var ama ürün alabilecek ağaç yok . Tarlaların bir kısmı boş, bir kısmı henüz fidan ....
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

2. Ya arkadaş hiç gelişme yok mu?

3. Bu işten daha hayır gelmez arkadaşlar bittiğini kabullenelim gitsin bence

4. Arkadaş benim anlamadığım şirket bu konu hakkında ne yapıyor ve birde genel kurula katılımın sağlanması için seferber olan arkadaşlar neredeler onlardan da ses çıkmıyor.

5. TRNSK Transtürk Hold.

Alıntı Originally Posted by Charlione Yazıyı Oku
    Arkadaş benim anlamadığım şirket bu konu hakkında ne yapıyor ve birde genel kurula katılımın sağlanması için seferber olan arkadaşlar neredeler onlardan da ses çıkmıyor.
    Herkes yerli yerinde sabredip bekliyor. Kimse bir yere gitmiyor gidemiyor da. Beklemekten başka yapılacak şu aşamada birşey yok. Gidip Bist in işini de yapacak durumda değiliz. Bist belirli işleri belirli bir sıra ile gündeme alıyor, acil bir durum yok ise tabi ki. “Beklemeyeceğim artık ben satacağım” diyemediğimiz şu dönemde gelişmeleri takip ederek resmi açıklamanın yapılmasını bekleyeceğiz. Şirket te sabırlı olup bizim gibi sürecin sonunu bekliyor. Nacizane tavsiyem başka işleriniz varsa oraya odaklanın burayı fazla düşünmeyin bir süreliğine unutmaya çalışın derim. Gün sonunda buraya veya kap haberlerine veya whatsapp gruplarına bir göz gezdirin herhangi bir gelişme var mı diye. Yoksa zaman geçmez farklı şeylere odaklanın derim. Olumlu haber geldiğinde her mecrada paylaşılır zaten mutlaka haberiniz olur duyarsınız merak etmeyin. Kalın sağlıcakla..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Peki üstadTweeter da, 2019 ilk çeyrek bilanço gitmeden bist cevap vermez diyorlar buna ne diyorsun?

7.  Alıntı Originally Posted by Charlione Yazıyı Oku
    Peki üstadTweeter da, 2019 ilk çeyrek bilanço gitmeden bist cevap vermez diyorlar buna ne diyorsun?
    Twitter veya farklı yerlerde yazılan herşeyin doğru olduğuna mı inanıyorsunuz? Ben Bist veya Spk nın resmi olarak yayınladıklarını daha çok baz almayı tercih ederdim..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Charlione Yazıyı Oku
    Peki üstadTweeter da, 2019 ilk çeyrek bilanço gitmeden bist cevap vermez diyorlar buna ne diyorsun?
    2019 ilk çeyrek geçici vergilerin vergi dairesine verilme tarihi bile 14 mayıstı ve verildi , BİST’e çoktan verilmiştir
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Sayfa 739/814 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •