Sayfa 742/814 İlkİlk ... 242642692732740741742743744752792 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,929 - 5,936 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Şu başvuru için artık şirkettin bir özel durum açıklaması yapmalı .. insanlar merakla bekliyor son durum nedir ?? Sanki devlet sırrı .. sesleri çıkmıyor.. bu kadar uzun başvuru süreci olmaz..

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Selocan100 Yazıyı Oku
    Şu başvuru için artık şirkettin bir özel durum açıklaması yapmalı .. insanlar merakla bekliyor son durum nedir ?? Sanki devlet sırrı .. sesleri çıkmıyor.. bu kadar uzun başvuru süreci olmaz..

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bence olumsuz geldi şirkete ondan aciklamiyorlar. Sonuçta olumsuz olunca sadece şirket açıklama yapar. Katılıyorum bu kadar uzun surmemeliydi. Sirketin artık bir açıklama yapması gerekiyor. Süreç devam ediyorsa; süreç devam ediyor diye. Olumsuz geldiyse de olumsuz sonuçlanmıştır diye açıklaması artık şarttır. Bu kadar kişi sonucu bekliyor. Pazartesi şirketi arayıp sormak gerek.

3.  Alıntı Originally Posted by Spartans3432 Yazıyı Oku
    bence olumsuz geldi şirkete ondan aciklamiyorlar. Sonuçta olumsuz olunca sadece şirket açıklama yapar. Katılıyorum bu kadar uzun surmemeliydi. Sirketin artık bir açıklama yapması gerekiyor. Süreç devam ediyorsa; süreç devam ediyor diye. Olumsuz geldiyse de olumsuz sonuçlanmıştır diye açıklaması artık şarttır. Bu kadar kişi sonucu bekliyor. Pazartesi şirketi arayıp sormak gerek.
    Şirketin saklamasının şirkete ne faydası olabilir? İnsanlar senetleri satmadan şirket sahipleri mi satacak ondan dolayı mı saklıyor olabilirler.. böyle birşey şu ortamda mümkün mü? Şirket te haberi Bist ten bekliyor bence, saklamanın kimseye bir yararı yok şu ortamda. Kimse hiçbir halt yiyemez şuanda. Hakemin maç düdüğünü başlatmasını bekliyoruz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Daha önce bahsetmiştim başka bir şirketin başka bir başvurusu daha var bistte diye. Onada cevap henüz YOK onun 3ayı bitiyor.şirkete sorsanız aynı cevap gelir ek olarak zaten saklamazlar biste sormanın bir yolunu bulmak lazım bist sayfasında mevzuatla ilgili sorular diye bir bölüm var oradan falanca maddelerden dolayı kottan çıkarılan bir şirketin geri dönmesi için yapılan başvuruya en çok ne kadar sürede sonuçlanır diye örnek trnsk yazılırsa belki cevap gelir bu başıboşluk bu piyaslar için iyi değil

5. Tecrübe şunu gösteriyor ya 6 aylıkları görmek istiyorlar ki birlaç günlük mevzu yada red edecekler ama neden hep böyle beklenir de cevap gelmez bilinmez

6. Hayırlısı ne diyeyim

7. 6 aylıkları şirketin temmuzun ilk haftasında çıkarmaması için neden yok

8. Birşey daha merak edip markanın üst pazara geçmesi için ne kadar beklenmiş diye baktım 1,5 - 2 aymış.istenilen belgeler yaklaşık olarak benzer

Sayfa 742/814 İlkİlk ... 242642692732740741742743744752792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •