Special Days Image
Sayfa 743/814 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,937 - 5,944 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Yarın şirketi arayıp ulaşan ve bilgi alan olursa paylaşsın buradan. Herkes neyin ne olduğunu öğrensin. Ben şahsi fikrmi yazıyorum. Bu iş olsaydı zaten bu zamana kadar olurdu. Bist zaten 1 kere olumsuz yanıt verdi ve şirket tekrardan başvurduğu için onu kapta gorebildik. Sonuçta başvuru olumsuz geldiyse ve şirket başka yollardan başvurusunun kabul ettirmeye çalışıyorsa tabiki açıklama yapmaz. Bu hafta ak kara belli olur ama benim umudum yok. İnşallah yanılırım. Sonuçta hepimizin helal parası bağlı bu hisse de.

2. spk bikgi edinme formundan başvurursak ayrintılı bilgi gelme ihtimali var(maks süre 15gün) ..linki bu
    https://www.cimer.gov.tr/?bim=CfDJ8C...PR14gTc908XsAw

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kraldan çok kralcı olmak gibi birşey bu..
    Bu şirketin sahibi, sözcüsü yok mu..
    Cevap bekliyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzz

4. Bugün T.Türk Holding'den Hüseyin bey'le görüştüm, onlara da herhangi bir bilgi gelmemiş, ne zaman geleceği belli değil, ayrıca "ne zaman sonuçlanır" dediğim de "belli bir zamanı yok" dedi.

5.  Alıntı Originally Posted by paratuzağı Yazıyı Oku
    Bugün T.Türk Holding'den Hüseyin bey'le görüştüm, onlara da herhangi bir bilgi gelmemiş, ne zaman geleceği belli değil, ayrıca "ne zaman sonuçlanır" dediğim de "belli bir zamanı yok" dedi.
    Artik 1 sene bekletirler sonucu .. çocuklar büyüdü .. bizim transtürk büyümedi.

6. Siz bu konuyla ilgili gönderimde bulundunuzmu ben teknik olarak biste max süresi için soracağım zaten başkacada bilgi vermezler

7. Spk bilgi edinme formundan bahsediyorum

8.  Alıntı Originally Posted by Trademr Yazıyı Oku
    Siz bu konuyla ilgili gönderimde bulundunuzmu ben teknik olarak biste max süresi için soracağım zaten başkacada bilgi vermezler
    Benim ögrendigim belli bir süre zarfı yokmuş.. tabi araştiralabilir

Sayfa 743/814 İlkİlk ... 243643693733741742743744745753793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •