Sayfa 747/814 İlkİlk ... 247647697737745746747748749757797 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,969 - 5,976 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Küçük bir düzetme anadolu ceviz demişsiniz ben transtürk anladım ama farketmez birşeyler istesinlerde

2. Ağzınıza sağlık inşallah olumlu düşünelim allahtan umut kesilmez nasibimiz ise geri gelir.

3. SPK CEVABI

Sayın ERKURT
    İlgi:29.07.2019 Tarihli Başvurunuz

İlgi dilekçenizde Transtürk Holding A.Ş. (Şirket) paylarının tekrar kota alınmasına ilişkin başvurusu hakkında bilgi talep edilmektedir.

Bilindiği üzere, halka açık ortaklıkların paylarının Borsa İstanbul A.Ş.(Borsa)’nin hangi pazarında işlem göreceğine ve bu payların Borsa kotundan çıkarılmasına ilişkin yetki Kotasyon Yönergesi uyarınca Borsa Yönetim Kurulu’na aittir. Bukapsamda, Şirket paylarının yeniden borsada işlem görmesi Borsa İstanbul A.Ş. onayına tabi olup, konuya ilişkin detaylı bilgi edinmek için Borsa İstanbul A.Ş.'ye başvuruda bulunulabilir.

Şirket'in konuya ilişkin olarak Kurulumuzun internet sitesinde 18.04.2019 tarihinde yayımlanan ( http://www.spk.gov.tr/SiteApps/Sirke...masiDosya/3550) özel durum açıklaması ile Şirket'in Borsa'ya yaptığı paylarının tekrar kota alınmasına yönelik başvurusunun reddedildiği ve başvurunun reddine ilişkin yeni evraklar eklenerek başvurunun yenilendiği kamuya duyurulmuş olup Şirket’in bundan sonraki özel durum açıklamalarına Kurulumuzunun internet sitesinde (www.spk.gov.tr) yer alan Şirketler bölümünden ulaşılabilmesi mümkündür.

Bilgi edinilmesi rica olunur.

4. Borsa İstanbul'a dan bilgi istedik. Bakalım ne diyecekler.

5. CEVAP GELDİ

Sayın Erkut,

Şirketin işlem görme başvurusu reddedilmiştir.

Saygılarımızla,

DEDİ

6. sanırım her şey bitti
    elveda diyebiliriz.

7. twitter da bununla ilgili yorumlar gördüm önceki red cevabı şuan kabul edilmediği için bunu otomotik olarak gönderiyorlar deniliyor ama ayrıntısını bilemiyorum... Umarım döner

8. şirketi aradım bu durumu dan bahsettim.
    henüz bize bir bilgi gelmedi dediler.
    Madem öyle ise sizde Borsa İstanbul'u arayın son durum nedir bunun ile ilgili bir
    özel durum açıklaması yapın insanları rahatlatın dedim.
    Bakalım ne yapacaklar yönetime bilgi verelim dediler.

Eğer olmadıysa bir an önce açıklasınlar da kurtulalım beklemekten !!!

Sayfa 747/814 İlkİlk ... 247647697737745746747748749757797 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •