Sayfa 748/813 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798 ... SonSon
Arama sonucu : 6504 madde; 5,977 - 5,984 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Bende red olan karar hakkında bilgi vermişlerdir diye düşünüyorum, yoksa şirkete bilgi verilmeyen süreç hakkında bu kanaldan bilgi vermezler zannımca, bizimki ölmüş eşek kurttan korkmaz misali. Aslında aceleside yok ceviz sezonu geçsin iştirak8miz bi güzel ciro kar falan yapsın, piyasalarda düzelsin öyle dönelim derim .

2. Ben sanmıyorum bu tip bir cevabın bu şekilde verilebileceğine. 2 seçenek var. Ya şirkete bildirmişlerdir bizim haberimiz yok yada işlemdedir. Bu tip bilgiler öncelikli muhataba verilir. O zamana kadar da dışarı söylenmez. Mantıkta böyledir. Olabilrmi başvuru yapanın haberi yok. Mesaj atan yatırımcısı olup olmadığı bile belli olmayan birilerine cevap versinler. Tabi şirkete bildirmişler bizim haberimiz yoksa ayrı. Bu yüzden pzt si herkes arasın sorsun. Nitekim ben öyle yapacağım

3. Zaten bunu şirketin takip etmesi lazım.

4. Şirkete bilgi gitse neden saklasın, hiç bir sebep yok zaten kotta değil fiyat hareketi olmaz. Benim tahminim anadolu cevizin 3. Dönem veya yılsonu bilançosunu görmek istiyor olabilirler. Sonuçta o firmanın ağaclarıda yeni yeni randimana geliyor ve iştirak dedilleri firmada gerçektem bişey varmıyı görmek isteyebilirler. Cebizin hasadı satışı derken

5. Ben sadece olabilecek seçenekleri söyledim. Yani şu gelen cevap hiç olamaz diyorum. Zaten bizim yapabileceğimiz çok bişi yok. Herkes pzt si arasın otursunlarkonuşsunlar bende sıkıldım bu meseleden 6 ay geçti neredeyse

6. Arkadaşlar genel son gelen yorumları okudum. Gördüğüm kadarıyla herkes beklemekten yoruldu. Bende şirketle görüştüm ve o gelen red cevabı 9 nisanda gönderilen cevap son gelişme o olduğu için o cevap gönderiliyor. Eğer ki red gelseydi şirkete bunu aciklarlardi. Bu zamana kadar olumsuz bir bildirim yoksa beklemekten başka yapacak birseyimiz de yok. Gelelim anadolu cevizin beklenen bilançosuna. 2018 yılı bilancosu veya 2019 hazırlanan 6 aylık bilançonun ben yeterli olacağını düşünüyorum. Şahsi fikrim bu yönde ve inşallah bir aksilik olmazsa gene tahminim bu ay sonu veya eylül başı mutlu sona ulaşıriz. İyi günler.

7. Anladığımız kadarıyla kısaca verilen birşey veya istenen birşey yokmuş sadece bekliyormuşuz

8. Ama UMARIM sizin dediğiniz gibidir.

Sayfa 748/813 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •