Sayfa 754/814 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 6,025 - 6,032 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by Selocan100 Yazıyı Oku
    .. para ve şirketin %51 koysalar olabilir .. ama bu şekilde olmucagi garanti ..

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    eğer yazılı kurallara bakıyorsanız yüzde 51 zaten transtürk de. sizin okuduğunuz kurallar imtiyazlı paylardan bahsetmiyor. orada bahsettiği yüzde 51 ile yönetimin holding te olmasıdır. biz de A grubu payların adedi 154000 diye hatırlıyorum. a grubu payların toplamı 300000 dir. yani o dediğiniz var. yönetim de holding te zaten. bunu düşünüp 154000 satıldı.
    ama bunu borçla yapmış olmaları konusu sıkıntı oldu. para kafi.

2. ama tabi b grubunun yüzde 51 inin olması aradaki farkın sermayeye eklenmesi özsermayeyi çok başka yerlere götürür.

3. güzel bir yönetim kurulu kararı yapacaklarının aynası olacak ykb konuyu çok iyi biliyor N(next) mi yapacaklar B(back) mi yapacaklar bence N yapacaklar bir sürü maliyet var her şekil bu şirket tahsisli yaparak ortaklara olan borçlarını kapatması gerekir.ne kadar çok içeri giriş kuvvetli sermaye ve tahsisli hisse senedi demek değerlendirmeleri gerekir ve bunu yapacaklardır.artı iştirak kadayıf olur çok basit bir operasyonu yönetecekler hadi gösterin kendinizi

4. kayıtlı sermaye tavanımızın artırılması gerekir lütfen onuda atlamayalım 75 000 000 az gelir operasyon için alınacak kararlarda bunuda eklenmesi gerekir ki bist etkilensin diye düşünüyorum danışmanlık bedava

5. Keşki yapilsa .. bunlarin danışmanı gercekten eksik ..kendi kafalarina göre iş yapiyorlar
     Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    güzel bir yönetim kurulu kararı yapacaklarının aynası olacak ykb konuyu çok iyi biliyor N(next) mi yapacaklar B(back) mi yapacaklar bence N yapacaklar bir sürü maliyet var her şekil bu şirket tahsisli yaparak ortaklara olan borçlarını kapatması gerekir.ne kadar çok içeri giriş kuvvetli sermaye ve tahsisli hisse senedi demek değerlendirmeleri gerekir ve bunu yapacaklardır.artı iştirak kadayıf olur çok basit bir operasyonu yönetecekler hadi gösterin kendinizi
    SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Basit bir süreci bile yönetemeyip eline yüzüné bulaştıran bir ekipten koca bir holdingi ayağa kaldırmalarını beklemek başlıca bir hayal ve hataydı zaten. Bu acemiliklemi şirketi yöneteteceksiniz.

7. Satan olursa 0.05 tl den (5 kuruştan) bir miktar alabilirim. Bir bilgiye sahip olduğumdan değil, boşa sallıyorum doluya tutarsa diye, zaten bir miktar battı gibi buda cilası olur. Ha olurda çıkarsa ozamanda tadından yenmez.

8. patronlar bile 0,21 verdi olurunu de bari de ticaret olsun satmak isteyenler değerlendirsin

Sayfa 754/814 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •