Sayfa 772/814 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 6,169 - 6,176 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    kardeş nereden biliyorsun başvuru durumunu şubat ta mı olacak kesin mi bu
    Sn. Tarkan sirketle gorusuldugunde bu bilgi veriliyor. Trnsk icin bagimsiz denetim raporu hazirlaniyor. Tahminim Borsa istanbulun talebiyle hazirlaniyor. Istedikleri herseyi sirket yapiyor. Artik bi zahmet alsinlar bizi..

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Bunlarin lafına kalsa 50kere borsaya girmiştik ..başvurmalari alacaklar anlamina cikmiyor ... alinma ihtimali kadar alinmama ihtimali var ne yazkki .. ama en azindan ugraşiyorlar 1 0dan iyidir .. hakimizda hayirlisi

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by isaacx006 Yazıyı Oku
    Sn. Tarkan sirketle gorusuldugunde bu bilgi veriliyor. Trnsk icin bagimsiz denetim raporu hazirlaniyor. Tahminim Borsa istanbulun talebiyle hazirlaniyor. Istedikleri herseyi sirket yapiyor. Artik bi zahmet alsinlar bizi..

sizce açacaklar mı arkadaşım tahtayı

4. 2 sene oldu adam gibi bir açıklama yok ne oluyor ne bitiyor şirketin sayfasına bir kelam yazmıyorlar.

5.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    2 sene oldu adam gibi bir açıklama yok ne oluyor ne bitiyor şirketin sayfasına bir kelam yazmıyorlar.
    Bu basvuruyu sirket sayfasindan ve spk dan yayinlayacaklar. Borsa Istanbulda bir direnc var gordugum kadariyla.. aşılır insallah..

6. direnci kırarsak TAVAN-TAVAN gider..

Alıntı Originally Posted by isaacx006 Yazıyı Oku
    Bu basvuruyu sirket sayfasindan ve spk dan yayinlayacaklar. Borsa Istanbulda bir direnc var gordugum kadariyla.. aşılır insallah..

7.  Alıntı Originally Posted by Hasret07 Yazıyı Oku
    Ben şahsen geri döneceğine inanmıyorum, çünkü böyle bir sürü örnek var. Acun ******** i alıyor diye 1.80 den aldim, batacagi kadar battım, 10-20 kuruş a verip ne yapayım, acun ve mine için külah yapicam ortalık karışırsa ikisini birden bereket tanrısı na oturtucam, yeni yönetim de bilinçli olarak, spk nin ya da bist in red sebepleri ni yerine getirmiyor, hepsi de insanları yolmak için ayarlanmış bir düzen, bunların yaptıkları manipülasyon ortada dokunan varmı yok, .....
    miktar çok fazla olmasa da bende de 2.50 maliyetli bir miktar var.
    memsa tahtası 1,5 yıl kapalı kaldığında patron borsa dışı 014 ten almak için epey kulis yapmıştı ve neticede tahta açıldı. moral bozmadan sabırla beklemeye devam.

8. Ne olacak bizim halimiz bekle bekle sonuç yok

Sayfa 772/814 İlkİlk ... 272672722762770771772773774782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •