Special Days Image
Sayfa 791/814 İlkİlk ... 291691741781789790791792793801 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 6,321 - 6,328 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. batak veya degiller fark etmez ama borsa girecek kapasitide degiller .. transturkun altina yeni sirket alip ortaklik kurmalari gerekir ... o da 2 senelik denetimden gecmis bilanco isterler bist .. onu bulsalar bile 2 sene beklenir .. bunlarda onu bulacak istekte yok .. planda yok .. zaten anadolu cevizde bistte gircek kapisite olsa transturkun altina koymazlardi sirketti .. sirketin hic bir sucu yok denediler olmadi ..asil bunlara devreden kişi
     Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    bir abimiz demişti transtürk ü alan cevizcilerde sizin gibi batak hatta hemde sizden daha batak geri alamazlar anadolu ceviz i diye söylemişti.yorumlarınız nedir arkadaşlar
    SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. ben sana katılmıyorum cevizci abiler 2020 yılını en iyi şekilde kullancak ve bizi mutlu son a ulaştıracaklar yapı büyük verim almak zaman istiyor oda olacak inşallah

3. holdinglerin kurulus amaci sirketleri bir cati altinda toplamak .. 1 sirketin %18 i ile o da büyümemiş ağaclarla ile anadolu ceviz borsaya girceklermiş ..evet evet

4. beyler cok isteyen varsa 0.45 kurustan verilcek 115bin lot var .. 1 kuruş aşagi olmaz ... isteyen olursa özelden telini birakabilir

5.  Alıntı Originally Posted by Selocan100 Yazıyı Oku
    holdinglerin kurulus amaci sirketleri bir cati altinda toplamak .. 1 sirketin %18 i ile o da büyümemiş ağaclarla ile anadolu ceviz borsaya girceklermiş ..evet evet

krdş şirketin iştirak sorunu yok denetim raporu 7 yi oku okumana gerek yok ben paylaşayım'3,1 Arallk 2018 tarihi itibanyla, Transtürk Holding A.Ş.'nin bağlı ortaklık ve iştiraklerine ilişkİn bilgiler aşağldaki gibidir: Ödenmiş Sermayedeki Nominal Pay Tutarı İştirak Oranı Faali Kuruluş Ylh Edinim Ticaret unvanı Yılı Anadolu ceviz A.Ş (,) Serm sl 43,300.000 8.154.000 Konusu Tanmsai ürün (ceviz) 18,83 üretimi Ve satlşl 2007 2018 retim Sheffer Transtürk Tanm San, Tic, A.Ş, (-') 69,000 68.960 Her türIü gübre Ve tanm 99,94 ilaçlannınüretimi 199,1 1991 Ocean Su Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş, {, 50,000 50 000 Sıvılar için filtreleme Veya antma makine ve 100,00 cihazlannınimalatı 2016 2016 Gateks İplik Sanayive Ticaret A,Ş. (---) 12,000.000 2.280.000 Konfeksiyon ürünlerinin imali, ihracatı, ithali ve 19,00 pazarlaması 1996 1997'

gördüğün üzere gerci ocean tasfiye oldu ama diğer iki tane daha iştirakimiz var yönetim e hatırlatma bu iştiraklerimizide değerlendirin hele bitanesi bizim cevizci konseptine çok uyuyor SHEFFER Olan bunun üzerinden yürürsek elimiz daha kuvvetli olur sanırım akıl vermek gibi olmasın ama bir veya bir kaç ithalat veya ihracat firmasının işlemleri bu iştirak üzerinde geçirilerek
    operasyonumuza faydalı olur kanatimce aklımıza daha iyi bişeyler gelirse paylaşırız .tüm iştiraklerimizi aktif halen getirelim sağlam bir yapı bizi içeri aldıracaktır.bu iş olmalı olacak

6. Arkadaşlar şirkete ikidebir burdan akıl veriyorsunuz ya, bildigim kadarıyla iki ortak da eski yeminli mali müşavir, yani burdan kimsenin aklina ihtiyaclari oldugunu sanmam. Ceviz agaclarininda ilk etabi bildigim kadariyla 2013 yilinda dikilmis ve ceviz agaclari tam verime 7 yilinda geciyor yani bu sene kayda deger bir kismi busene tam verim verecek kalan kismininda büyük bölümü 2014 olarak aklımda kalmis, hasat tarihide ekim oldugundan satis işinide yılsonuna kadar yaparlarsa yılsonunda ciroda kayda deger bir gelişme olabilir. Don dolu vb. doğal sebeplerle bir hasar oluşmazsa, onlar içinde tarsim vardır zannımca. Benim kanaatim spk ciro konusuna takılmış olabilir (bu tamamen kişisel tahmin) busene sonu cito olusturup basvurabilirler. Sonucta adamlar burda ahkam kesenlerden katbekat daha fazla para gömdüler bu işe. Herkese bol kazançlar dilerim Ytd

7. yeminli mali müşavir patronu olan şirkettin lotlarıni 45kuruşa satiyorum almak isteyen olursa böyle bir fırsat kaçmaz.. 115bin lot... yeminli otobus şöförü olsalardı 1tl ye satardim .. kaliteli bir şirket kaçirmayin

8. 0.21kurus verdiklerinde verip gözümüz kapali hisse alsaydik simdi en az 0.60 kurustu..zararin %60cikmişti. simdi o dönemin gazzcilari sirketti maliyetlendirmemek icin elinden geleni yaptilar nedense.. ilginc işler döndü gibi .. o kadar gazlayanlar şimdi 45kuruş versinlerde satayim onlara ..ne oldu gazinizmi bitti .. çok güveniyorsaniz anadolu cevizinize buyrun alin 0.45kurustan ..acilinca satarsiniz 2tlden nede olsaaa

Sayfa 791/814 İlkİlk ... 291691741781789790791792793801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •