Sayfa 808/814 İlkİlk ... 308708758798806807808809810 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 6,457 - 6,464 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. sanki şirketleri bize bagışladılar , 2 şirketi transtürkün altina koymanın maliyeti 0 zaten , hayir ne masraf yapmışlar merak etim , istedimi alır şirketlerini gider
     Alıntı Originally Posted by aliuyanik66 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar benide 7 mart tarihinde aradılar. Ama buraya üye olmadigim için yazamamistim. Sermaye azaltmindan sonra yapılacak sermaye artırımına spk tarafından kendilerinin garantör olmasi istenmiş gibi anlattilar. Yani biz istersek ruchan hakkını kullanacagiz, istemezsek kullanmayacagiz. Bizim kullanmadigimiz ruchan hakkini şirketin yeni yoneticileri kullanacak. Ben boyle anladim. Ancak işlemlerin uzamamasi için ankara da yapılacak toplantıda sermaye azaltimi ve arttırımı toplantısına katılımın çok önemli olduğunu söylediler. Birde biz 2 sirketimizi ortaya koyduk sizde taşın altına elinizi koyun dediler.
    SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 5323114388 beni eklermisin

Alıntı Originally Posted by isaacx006 Yazıyı Oku
    Merhaba tekrar,
    Firma ile görüştüğümde 3/4 oranında desteği sağlamaya çalıştıklarını, belki bunun da üzerinde bir oranda hisse desteğini sağladıklarında süreci başlatacaklarını öğrendim. O nedenle her bir yatırımcıya ulaşma gayretindeler. riski azaltmak için de mümkün olduğunca yüksek bir desteğe ulaşmak istiyorlar.
    İlk olağan genel kurulda adres değişikliği, yeni yönetim kurulunun imza yetkileri vb konular gündemde olacak. Tabiki önemli nitelikte işlemlerden sayılan A grubu hisselerin devri işlemi gereği ayrılma hakkı kullanımı yani çağrı olacak. burada belirlenecek fiyattan da isteyen hisselerini şirket sahiplerine verebilir.
    Asıl önemli işlemler Ankarada yapılacak olağanüstü genel kurulda karara bağlanacak. burada nitelikli çoğunlukla alınması gereken sermaye azaltımı kararı oylanacak. 3/4 nisabında olumlu oy gerekiyor. Bu onay alındığında SPK belki bahsedildiği gibi red cevabı vermeyebilir. Hem olağan dışı bir durum söz konusu hem de yatırımcılar nitelikli çoğunlukla işlemi onayladı diye düşünebilir.

Biraz uzun yazıyorum ama benim görüşüm de şu:
    Elimizde ederi "0" olan hisseler var. Kimi arkadaşımızda yüzbinler kiminde onbinler seviyesinde. bu firma da vazgeçerse yeniden başka bir yatırımcının gelip bizim istediğimiz şekilde bu işi yapacağına inancım kalmaz. Foruma bakın kot dışı kalıp yıllardır tek mesaj atılmayan şirketler var. Sermaye azaltımına gelen tepkiyi de anlıyorum. Elimizdeki lot sayısı yarıya inecek ve firma lot sahibi olacak diye düşünüyoruz. tabi öncelikle firma bizim lotlarımızı doğrudan alamıyor. herkes lotu nispetinde parasıyla ön alım hakkını kullanabilecek. Alınmayan lotları firma alım taahhüdünde bulunuyor. Biz alırsak ve kota çıkmazsa şeklinde düşündüğümüz risk firma açısından çok daha büyük durumda. Nihayetinde firma da kota çıkarmak için 2 şirketini ve diğer masraflarıyla maliyetini ortaya koyuyor. orta ve uzun vadede kendisi de kazanmak istiyor haklı olarak.

Daha önceki ceviz firması için organize olarak genel kurula katılmış ve destek vermiştik. maalesef sonuç alamadık. bu sefer de yine organize olarak destek vermemiz gerektiğini düşünüyorum. bu nedenle firma size ulaştıysa desteğinizi verin ve genel kurula katılın. Ankara'da olacak genel kurula katılamayacaklar da vekaletini verebilir. Ben birçok arkadaşımızın vekaletini almış olacağım bu süreçte. Konuyla ilgili her türlü düşüncenizi lütfen burada ya da özel mesaja paylaşın ve artık bir sonuca ulaşalım. destek vermeyerek maalesef gideceğimiz bir nokta yok. yaklaşık 50 yatırımcıyla bir w.hatsap grubumuz var. katılıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Telefonunuzu bana özel mesajla iletirseniz sizleri de grubumuzda görmekten mutlu oluruz.

teşekkürler sabrınız için.

3. Sirket sizden istedigi fiatatdan bana satin siz yabanciya gitmesin.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. konuya eklenmek istiyorum

5. epey hizli ilerliyorlar , yavaş biraz ) daha 50 sene bile geçmedi ne aceleniz varki

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yokmu satmayi dusunen

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Mrh 05494069683 ekler isiniz beni de Cok sagolun

8. Bugün Transtürk için Muhasebeci Ünal bey aradı ve pazartesi günü İstanbul da Genel Kurul toplantısı olduğunu söyleyerek, gelmeyenler için whatsup'tan vekaletname dosyalarını yolladı. Sizi arayan oldu mu?

Sayfa 808/814 İlkİlk ... 308708758798806807808809810 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •