Sayfa 738/814 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 5,897 - 5,904 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Size zamaninda satin bana dedim.simdi kime saticaksiz;)?

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    siz alıp kime satacaksınız?

2.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Size zamaninda satin bana dedim.simdi kime saticaksiz;)?

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Şirket 21kuruş verdi satmak isteyen satardi ..yinede satmak isteyen varsa ilan versin birileri cikar alıcak ... 0.05 kuruşmu vermiştiniz siz 😊

3. noldu ki kabul edilmedi mi?

4. Hiçbir yerde bir haber yok yorumları geyik olsun diye mi yazdınız. 0.05 tl ye verecegime porföyümde hatira olarak bakarim, baktikça ders alirim.

Paraya sıkışan ihtiyacı olan varsa özele yazsin.ole uçuk kaçık Fiat iciin hiç yazmayin.bir yerden gelen ihtiyacim olamayan parayı yattiracam satan olursa.40 kuruştan alırım .kimsenin malını zoorlla istemiyoz .batmakta var yüzde 200 yapmakta şans kumar işi kardeşim ona göre yazın.

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. mine tozlunun marka sını işleme geçici olarak kapatmışlar.
    mali raporları süresinde vermedi diye.
    oradaki hisse alanları da mağdur etti yine.
    hırsız olunca insanda ar namus olmaz.
    Bu ülkenin bu kadar kötü durumda olmasının sebebi en tepeden en aşağıya hırsızlık yapanların bu kadar çok olmasından kaynaklı.
    Bu pislik 1950 den itibaren böyle hiç değişmedi.
    Hırsızların hepsine lanetler olsun...

Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Paraya sıkışan ihtiyacı olan varsa özele yazsin.ole uçuk kaçık Fiat iciin hiç yazmayin.bir yerden gelen ihtiyacim olamayan parayı yattiracam satan olursa.40 kuruştan alırım .kimsenin malını zoorlla istemiyoz .batmakta var yüzde 200 yapmakta şans kumar işi kardeşim ona göre yazın.

3 kez yazdım piyasa koşullarına göre ilk 50 kuruştan alacaktım.gecen 40 kuruşa 100 bin lot kadar alacaktım.ancak bu piyasada artik vazgeçtim marka holdingte sakkatta muhtemelen bunların bulduğu kişilerde nedir acaba.birde ceviz yetiştiriyor tarla yani çiftçi ne kazanır.vazgectim insAllah hakkınızda hayırlısı.satan olsaydı 100 bin lota kadar borsadan kazanılan para yatiriilcakti.o paranın yarısını kaybettik dususte bu ara nakitte kalmak lazım sanırım hayırlısı olsun siiziin için kota dönerse 1/2 tavanı olması lazım normalde.ancak kota alınmama durumu daha ağır sanki çünkü SPK bu şekilde halka açılmayı uygun bulmaz eğer onaylarsa bunun arkası gelir .çok sağlam bir şirket olması lazım onay iciinki başini agritmicak .oda biraz zor gibi

8. Herkezin kendi fikri .. cok yakinda işlemde olcaz kısmetse .. bence spk onayladi iş bisttte kaldı .. kabul görürülürse direk açılış tarihi verirler.. muhtemelen ilk pazartesi açarlar .. maksimum 1 ay kaldi .. bisste biran evel cvp verse .. sonucu hep birlikte görsek

Sayfa 738/814 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •