Sayfa 753/813 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803 ... SonSon
Arama sonucu : 6504 madde; 6,017 - 6,024 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by crazybiri Yazıyı Oku
    Şirket yapısını güçlendirilip tekrar başvuru yapılana kadar yönetim hakkında da olumsuz düşünüyorum. Olumlu sonuç alma yönünde de ümitsizim.Her yer dolandırıcı dolmuş kimseye de güven kalmadı bende....
    Dostum adamlar bugübe kadar bu hisseye ortakçı olan herkesten daha iyi niyetli ve düzgün bir süreç yürüttüler. Hatta batan paranın bir miltarını düşükte olsa kurtarma imkanı verdiler 0.21 tl den. Dahası kimsenin kanına girmediler isteselerde yapamazlardı hisse kapalıydı ama bugüne kadar giren adamlara oldu. Geri alım kapsaminda alinan hisseler, denetim yatirim ve danismanlik sirketlerine yapilan ödemeler vs. Güçleri yetmeyip yapamis olabilirler sadece benim için. Ha bukadar şeyi bizim için yaomiyorlar tabiki kendi projeleri vardır belki açabilseler millete çakacaklar ama bu sadece tahmin yürütmek olur. Umarım başarabulirler ve hep birlikte seviniriz.

2. Aslında söylenmesi gereken çok şey var ama gerek yok artık. Şirketin önünde 2 seçenek var. şu anki durum o seçeneklerden değil. örneğin bir tanesi ekim ayı içinde sermaye artırır. belki 3 te 2 lik kayba takılmışlardır veya yüzde 51 hisse devri gibi olabilir. ama ne yapacaklarsa yıl sonuna yetişebilmesi için ekim ayının başlarında olmalı. sermaye artırımı yönteme göre 1 ila 3 ay sürüyor.
    daha evvelde bahsetmiştim. bu yılın karı artı yeniden değerleme özsermayeyi ciddi artırabilir.
    Bir çalışma varmıdır şirketin yaptığı veya kapsamı nedir bilemiyoruz.
    Öğrenen bir arkadaş olursa buradan bilgilendirirse iyi olur

3. Şirketten umİt diye bir arkds lâ konustum red gerekçesi kotasyon yönergesininin 8 maddesini gerceklestiremediklerinden. Peki ne yapmayı düşünüyorsunuz diye sordum. Şuan bişey yok olunca açıklarız diyorlar. Anlayacağınız yine beceremediler hepimize geçmiş olsun

4. Hisse isteyen varsa 0.21den verebilirim

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. bir açıklama yapsanız şirketimin güzide personeli bekliyoruz

6.  Alıntı Originally Posted by Charlione Yazıyı Oku
    Şirketten umİt diye bir arkds lâ konustum red gerekçesi kotasyon yönergesininin 8 maddesini gerceklestiremediklerinden. Peki ne yapmayı düşünüyorsunuz diye sordum. Şuan bişey yok olunca açıklarız diyorlar. Anlayacağınız yine beceremediler hepimize geçmiş olsun
    Zaten kotasyonun 8. maddesine bakıyorlar karar için. onun alt maddesindede hepsi tutuyor. bir tanesi hariç. O da;
    Finansal durumunun faaliyetlerini sağlıklı bir biçimde yürütebilecek düzeyde olması,
    Bu göreceli bir kavram. danışmanlık firması uygun görürken, karar vericiler uygun görmemiş. onun da nedeni zaten gizli değil denetçi raporunda yazıyor. kısa vadeli borçların dönen varlıklardan fazla olması. kısa vadeli borçlarında tamamı 8 milyon sahiplerinin hisselerini sattıklarından dolayı. yani şunu uzun vadeli borçlara koysalardı. belki bir şansı olurdu. zaten 12 ayda doluyor. kısa vadeli borçların süresi en fazla 12 aydır. holding nasıl ödeyecek merak içindeyim. her ne kadar sahipleri alacaklıda olsa borç borçtur. muhtemelen bahsettikleri gidip gelen evraklarda sermaye artırımı taahüdü vermişlerdir muhtemelen. o kabul olmamıştır. yani kısaca yapacakları daha evvel bahsttiğim sermaye artırımı yapmak. yöntem olarak da nakit olursa 1 ayda spk karar veriyor. diğer seçenekler 3 ay sürer. tecrübe ettiğm son yıllarda şirket sahibi para koymadan olmuyor bu işler. Şirket koydu diyecekseniz öyle bir şey yok. şirketi verdi 8 milyon borcumuz oldu. ne zaman sermaye artar. o zaman para şirkete girer. 2 si farklı konular.

7. bunu zamanında sermayeye eklemiş olsaydık. şu anda özsermaye sorunumuz kalmamıştı.
    anadolu ceviz haricinde başka bir şirkete gerek yok. dönemsel tarım yapan 3 borsa şirketi sayarım. 3-4 ay tarım yapıyorlar geri kalan aylarda satıyorlar. zaten başka şirkette yok. ek olarak şirketin yüzde 51 i diyenelr var. olursa özsermaye ye çok katkısı olur ama bize şart değil. herşey paraya bakıyor ki; bence adım atılacaktır bu konuda. buraya kadar gelmiş ve uğraşmışken bırakmazlar diye düşünüyorum.

8. .. para ve şirketin %51 koysalar olabilir .. ama bu şekilde olmucagi garanti ..

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 753/813 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •