Sayfa 755/814 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 6,033 - 6,040 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. beğenmediğin holdingin içinde %18 ceviz ormanı var değerleme yapılsa iyi para eder bence

2.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    patronlar bile 0,21 verdi olurunu de bari de ticaret olsun satmak isteyenler değerlendirsin
    Patron 0.21 tl verdiğinde bir süreç başlangıcıydı ve bi umut vardı. Şimdi tam belirsizlik var . Benimkide atraksiyon olsun diye 30.000 40.000 alırım veren olursa, şahsen ben satmam ama nalet olsun diyen olursa diye batarına yazdım. Herkesin kazanması dileğiyle.

3.  Alıntı Originally Posted by ykykyk Yazıyı Oku
    Satan olursa 0.05 tl den (5 kuruştan) bir miktar alabilirim. Bir bilgiye sahip olduğumdan değil, boşa sallıyorum doluya tutarsa diye, zaten bir miktar battı gibi buda cilası olur. Ha olurda çıkarsa ozamanda tadından yenmez.
    arkadaşlar satan olursa ben de %10 fazlasına yani 0,055 tl den 5,5 kuruştan den alırım. hatta 6kuruş olsun
    maksat rekabet olsun yatırımcı kazansın
    piyasa hareketlensin umutlar bitmesin..
    umudu bitenler mesaj atsın biraz alırım para peşin.. 30bin lotunuza 2bin lira veririm.. hatta 3bin tl olsun
    yani başlangıç fiyatının %100 üstüne 0,05tl yerine 0,1tl olsun
    sizin yerinize kendimle pazarlık bile yaptım 1tl verilecek mala 2tl veriyorum
    malımızın asgari bir değeri olsun
    düşünen özelden mesaj atsın

4. Şirket napiyor acaba ??

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Anlaşıldığı kadarıyla şirketin pek bişi yapmya niyeti yok gibi.
    Hem sermaye azaltımı hem de artırımı için tam zamanı. bizim için de şirket sahipleri için de fiyatlarda bir değişiklik olmaz. diyelim ki değerleme raporu 10 krş bunun azaltım sonrası 20 krş olması yatırımcılarda hiçbir şey değiştirmez. ama açıldığında çok şey değişir. bir de borçların bir kısmına mahsuben sermaye artırımı. şirketin açılmaması için hiç bir sebep kalmaz. orada çünkü sadece sermaye artırımı mevcut durumu düzeltmeye yetmiyor gibi..

6. ama zaten zaman da daralıyor. ekim 15 ten sonrası yapılacak başvurunun bu yıla girme olasılığı pek kalmaz. gerçi nakit yapılırsa gene olurda öyle bir seçenek düşünselerdi şimdiye kadar yaparlardı.

7. Cevizlerin hasatini bekliyorlardir malum ceviz zamanı şimdi

Duhul
    May 2019
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    156
    30 kuruştan hisse alan varmı .

önce sağlık mutluluk huzur sonra bol kazançlar

Sayfa 755/814 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri