Sayfa 756/814 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 6,041 - 6,048 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. tasfiye işlemi iyi olmuş hareketli bir iştirak alında bari

Alıntı Originally Posted by Msu2641 Yazıyı Oku
    Cevizlerin hasatini bekliyorlardir malum ceviz zamanı şimdi
    Sorun da burda zaten...çok önceden de yazdım, adamlarda ürün alabilecek ağaç yok.. tarla çok ama bir Kısmı boş, bir bölümünde de 1 metreyi geçmeyen fidanlar var... şirkette faaliyet yok kısacası.... bilmiyorum bilanço falan paylaştı mı Anadolu Ceviz... isterseniz bi isteyin şirketten; 2018 yılı cirosu, 2019’un bu güne kadarki cirosu ne kadar...eğer verirlerse siz de göreceksiniz durumu...yani ütün alıp ciro yapmak için çok zamana ihtiyaç var....
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

Duhul
    May 2019
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    156
     Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    Sorun da burda zaten...çok önceden de yazdım, adamlarda ürün alabilecek ağaç yok.. tarla çok ama bir Kısmı boş, bir bölümünde de 1 metreyi geçmeyen fidanlar var... şirkette faaliyet yok kısacası.... bilmiyorum bilanço falan paylaştı mı Anadolu Ceviz... isterseniz bi isteyin şirketten; 2018 yılı cirosu, 2019�un bu güne kadarki cirosu ne kadar...eğer verirlerse siz de göreceksiniz durumu...yani ütün alıp ciro yapmak için çok zamana ihtiyaç var....
    Satışlar 1 milyon 250 bin diye yazmış ne sattiysa .12 aya bolersek aylık 100 bin TL yani normal bir mahalle bim yada şok a101 marketi heralde aylık 100 bin TL den fazla iş yapar.Evet haklısın bu şekilde kota dönme imkanı zor.

önce sağlık mutluluk huzur sonra bol kazançlar

4. bence artık bu konuları konuşmanın pek bir anlamı kalmadı. Şirket ne diyor mesela tekrar başvurucaz ilerleyen zamanlarda diyormu. Ben duymadım.

5. Özetliyorum başvurduktan sonra gönderdikleri belgelerde sermaye artırım taahhüdü vardır. Yani kısaca diyorlarki sem tahtayı aç daha sonra artırım. Bist de önce artırım diyor kısacası. artırım için en uygun zaman bu ayın ilk yarısı. Öyle bir planda anladığımız kafarıyla yok. Yani kısaca artık vazgeçmiş olabilirler. Bu durumdada devam etmezler. Bir an önce maksatlarını söylemeliler

6. Şirkette arayip sorsan iyi olur ..
     Alıntı Originally Posted by Trademr Yazıyı Oku
    Özetliyorum başvurduktan sonra gönderdikleri belgelerde sermaye artırım taahhüdü vardır. Yani kısaca diyorlarki sem tahtayı aç daha sonra artırım. Bist de önce artırım diyor kısacası. artırım için en uygun zaman bu ayın ilk yarısı. Öyle bir planda anladığımız kafarıyla yok. Yani kısaca artık vazgeçmiş olabilirler. Bu durumdada devam etmezler. Bir an önce maksatlarını söylemeliler
    SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Allah aşkına ne şirketi, şirket mi var ortada. Adamlarâ soruyoruz ne yapmayı düşünüyorsunuz diye, suan bişey yok olunca Size duyururuz diyorlar. Bir senedir ne duyurdunuz ki, red cevaplarını bile biz kendimiz bist ten öğrendik. Sizden bir cacık olmaz bunu anladık, beceriksizler.

8.  Alıntı Originally Posted by Selocan100 Yazıyı Oku
    Şirkette arayip sorsan iyi olur ..

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bence makul cevap alana kadar aranmalı

Sayfa 756/814 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •