Sayfa 786/814 İlkİlk ... 286686736776784785786787788796 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 6,281 - 6,288 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. günaydın ortaklar yine hisse alım istekleri kabarmış bilmediğimiz bir şey var galiba
    ayrıca teklifleriniz çok düşük şirket bile 0,21 kr verdi özkaynak ekside iken şuan 2019 bilanço ya göre defter değeri =özkaynak/hisse sayısı öz kaynak= 5 hisse sayısı=25
    defter değeri =5/25 =0,20 kr noT:küsüratlar hesaplanmamıştır.bu sene değerleme ve ceviz in yok satacağını hesaplarsak gelecek öz kaynak artışı da defter değerini nerelere getirecek mal almak istiyorsanız ederini yazın millet te düşünsün

2. Şirket ilk teklifinde aktif değeri +1,748,922 TL hisse başı 6,83 kuruş yerine 21 kuruş teklif edildi.
    Yani öz sermeye ekside değildi. 20 kuruş hesaplanmadı. Transtürk holding Özel Durum Açıklamaları 12.02.2019 tarihli Pay Alım Teklifi Duyurusunun Güncellenmesi hk. duyuruda hisse ederi 6,83 kuruş http://www.transturk.com.tr/Rapor/Pa...cellenmesi.pdf
    Her hangi bir duyum yok şirket patron çalışıyor. Ceviz ve ağaçlar duruyor.

10 kuruş nakitten hissesini alabilirim. Şirketin geri alım teklifi bitti. Bu teklifte burada dursun satmak isteyen varsa.
    Bayağı alım için teklif var.

3.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    günaydın ortaklar yine hisse alım istekleri kabarmış bilmediğimiz bir şey var galiba
    ayrıca teklifleriniz çok düşük şirket bile 0,21 kr verdi özkaynak ekside iken şuan 2019 bilanço ya göre defter değeri =özkaynak/hisse sayısı öz kaynak= 5 hisse sayısı=25
    defter değeri =5/25 =0,20 kr noT:küsüratlar hesaplanmamıştır.bu sene değerleme ve ceviz in yok satacağını hesaplarsak gelecek öz kaynak artışı da defter değerini nerelere getirecek mal almak istiyorsanız ederini yazın millet te düşünsün
    Kota dönüp dönmeyeceği belli olmayan bir şirketin hissesine 0.11 kurus teklif ediyom bu benim için çılgınlık ama riske girmek istedim

4.  Alıntı Originally Posted by Afyonlubazuka Yazıyı Oku
    Kota dönüp dönmeyeceği belli olmayan bir şirketin hissesine 0.11 kurus teklif ediyom bu benim için çılgınlık ama riske girmek istedim
    sizin gibi girişimcileri form da görmek en azından umut veriyor.

5. %5 sınırı var mı çok mal gelirse 0,10 dan spk ya bildirmek zorunda mısınız bilgisi olan var mı

6.  Alıntı Originally Posted by tarkan Yazıyı Oku
    %5 sınırı var mı çok mal gelirse 0,10 dan spk ya bildirmek zorunda mısınız bilgisi olan var mı
    Bir kişinin 1,272,915 lotu geçerse toplam lotun % 5'i bildirmesi gerekir ancak patron bile o kadar lot toplamadı
    ve hisse borsada işlem görmüyor.
    Bu fiyata çoğu kişi lotunu vermez diye düşünüyorum. Belki çok acil paraya ihtiyacı olan verir.

7. Vermek isteyen gercek alicilar ozeldem yazabilir.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. 71000 adet 0.12 kuruştan alırım 79 bin var 150 bine tamamlarım. Kapalı tahta sonu belli değil risk alıyorum amacım satacak kişiyi sıkıştırmak değildir tekliftir saygı duyarım ufuk erdoğmuş

Sayfa 786/814 İlkİlk ... 286686736776784785786787788796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •