Sayfa 448/814 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 3,577 - 3,584 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. teşekkürler

Tahtanın hareketleri hacim olarak eskiye nazaran olumlu pozitif çünkü zamanında yanlış hatırlamıyorsam acun medya olayında çok aşırı volatil aşırı hacim vardı fakat bu sefer hacim ve trend birbirini destekler nitelikte sitenin yenilenmiş olması iyidir arkadaslar bende aranıza katıldım belki maliyetim yüksek burdaki bi çoğunuza göre artık şansımıza normalde yakın izleme pazarı kağıtlarına çok uzun zamandır girmiyordum fakat Trnsk olumlu düşündüğümden şansımı denemek istedim bol şans

3.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku

Tahtanın hareketleri hacim olarak eskiye nazaran olumlu pozitif çünkü zamanında yanlış hatırlamıyorsam acun medya olayında çok aşırı volatil aşırı hacim vardı fakat bu sefer hacim ve trend birbirini destekler nitelikte sitenin yenilenmiş olması iyidir arkadaslar bende aranıza katıldım belki maliyetim yüksek burdaki bi çoğunuza göre artık şansımıza normalde yakın izleme pazarı kağıtlarına çok uzun zamandır girmiyordum fakat Trnsk olumlu düşündüğümden şansımı denemek istedim bol şans
    Hoşgeldin .işallah hepimiz kazanırız

SM-C7010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bugün AREFE mi acep..
    Yoksa arefeyi gösterip bayramı göstermemek mi niyet..

Off. Kafamda deli sorular..

5. Abilerim şimdi biz tahsislinin onaylanmasini mi bekliyoruz.. Bu akşam onay gelecek yarinda kağit tavan yapacak öyle mi..

6. Bu kadar hikayesi olan bir kagit nasil buralarda olabilir anlamiyorum.. Spk dan
    Red gelme olasiligi çok düşük olan gelse dahi batma olasılığı bitmiş bir firmadan bahsediyoruz.. Yakin zamanda bir üst pazara geçecek
    En az 1 tl den 7milyon lot alacak patronu varken.. Anlamiyorum..
    Ve patron ben kagida mudahale etmem diyor.. Ama siz mudahale etmem diyorsunuz.. Ama buradan bu vurkaççılara izin vermem bunlara ekmek yedirmem diyorsunuz mudahale etmediginiz bir kagidı nasil engelleyebiliyorsunuz..
    Hadi siz mudahale etmiyorum sözünüze inanarak
    Bu kagidin speki yok mu ona söyledigimiz sözleri üzerinize alip ky deyip size sizin gibi patron lazim diyip hakaret edip zaten olmaniz gerektiği gibi olduğunuz ve içten içe minnettarlik duydugumuz nefsinizi öne çikarmanizi anlayamiyoruz.. Bizim sizle tanışmadan önceki yaşadiğimiz trawmalar bizi bu şekilde düşündürüyor.. Maksadimizi aştiksa affola mine hanim..

7. Resmen .okunu çıkarıyorlar...bu ne ya bir aşağı bir yukarı...haber gelsede bir cacık olmayacak gibi...ruhsuz bunlar...bas tabana kurtul pis herif...

8. daha ne olsun boş bir kağıt 80 kuruşlara gelmiş..neyi beğenmiyorsunuz..zaten dolu kağıtlarda 1000 tl olanlarla dolu..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 448/814 İlkİlk ... 348398438446447448449450458498548 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •